View Single Post
  #755 (permalink)  
Vechi 07 oct 2010, 12:53:26
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Emy ,nu-mi vine sa cred ca-ai slabit,auzi 63 si mai sti cand te-ai apucat de monty ,ca ai urcat parca de la 68 la 70,O sa ajung si eu oare sa zic ,ca am slabit prea mult?
Da, asae, Aly, veneam de la hipocalorica si ma luase groaza ca in loc sa slabesc cresteamEu zic ca poti, trebuie doar sa iei o decizie fermaSi sa te tii de ea
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Emy ,pana apar citricele bune (caci acum sunt seci),mananc mere, struguri ,am mai mancat si piersici dar nu-mi mai plac. Eu mananc f. multe fructe ,imi plac enorm,in perioada iernii bag in mine la portocale,mandarine ,pomelo. Deci la ora actuala mere si struguri.Atat. Am voie fistic?
O sa fie bine cu citricele..Pai strugurii incearca sa-i mamanci in prima jumatate a zilei, mere tot timpul daca e posibil, si pere la fel, au un Ig mic.Fistic numai crud..si nu cred ca e bunIn schimb nuci si migdale crude, catevrei, si sunt asa buneChiar, astea te ajuta sa slabesti, ca si pestele gras
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor ,eu cred ca de vina e faptul ca eu mananc f. dezordonat .Cred ca aici gresesc.
E clar ca si mesele dezordonate, si multe fructe..ai gasit raspunsul, acum iti sta tie in putere sa schimbi situatia, ca s epoate, sunt sigura, sa se gaseasca o solutie
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Hai ca v-am pupat,daca nu merge acum ca am promis ca voi fi atenta cu tot ce mananc din data de 18.10.10 trec pe monty. Pa dragutele mele slabute.
Eu zic ca o sa mearga, daca nu, Monty scrie pe tine
Pupici, o zi buna,eu am inventat un nou fel d mancare, sper sa -l ard, ca e pe foc
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]