View Single Post
  #756 (permalink)  
Vechi 14 nov 2011, 17:55:11
leila87's Avatar
leila87 leila87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: mangalia, Romania
Vârsta: 37
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 985
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna iubita...da sunt tare mindra si asta-i doar inceputul...o sa ma cer in casatorie intr-o zi...ai sa vezi.Parerea mea sincera e ca si tu ai sa reusesti,draga mea...cu toatele vom fi slabute.Distractie placuta la nasi... acasa la ei?Paii eu la restaurant...am baut 2 pahare de apa mai intii sa-mi calmez foamea de lup...apoi au adus carnita si io mi-am puuus fratee...mai mult de atit nu se putea asa ca pt garnituri(cartofi prajiti si la cuptor,mamaliga si altelea asemenea ) nu mai fu loc...mi-am pus numai 2 linguri de bureti si am ''impuns'' cu furculita in cartofii prajiti ai fiica-mii...de dorul,maica,dorul...
Eu spun ca la nasi or sa ai aiba cu siguranta si carnita...papa cu salatica...si gusta din celelalte ca sa nu superi nasa..pune in farfuria ta ...asa controlezi portiile...daca maninci de la sot...nici nu stii cit ai luat si ingrasa si acelea chit ca-s din farfuria lui...si baga sport...si azi si miine si poimiine si daca restul saptaminii esti cuminte cu siguranta cintarul iti va fi prieten.Pupicei draga mea
Carnita va fi sigur asa ca o sa pap cu salata
Azi din pacate nu am fost la sala ,sunt de servici da maine de dimi ma duc si-am si treaba o sa merg mult toata ziua asa ca nu o sa fiu acasa si nu o sa mananc ,daca e ceva pap o salata in oras pe fuga sau un iaurt in masina vad eu ,promit ca maine voi fi cuminte ca si azi ,sper sa dispara kg astea nesuferite
Pupici
__________________
I love to be skinny
jurnal Leila ambitie stiu ca am ,dor ce am gasito