View Single Post
  #759 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 16:02:51
Alexandra Andreea's Avatar
Alexandra Andreea Alexandra Andreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 33
Dieta: In cautarea echilibrului! (Montignac personalizat)
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 2.637
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
ce???4 zile inapoi pe drum?sa inteleg ca mama ta nu e in Romania si ca te intorci cu un autocar,ceva..pt ca altfel mi se pare imposibil sa stai 4 zile pe drumdecat daca mergi pe jos
pai..daca vei fi pe drum nu este neaparat necesar sa mananci aiurea,poti sa-ti cumperi fructe,iaurturi ..sa-ti faci de acasa sanwich'uri cu paine graham si ceva super light,de pui eventual...deci nu trebuie sa-ti cumperu numai snack'uri si chips'uri
eu am fost vara trecuta pe drum zile intregi si asa faceam..ma opream undeva,imi luam un iaurt de baut,ceva..sau fructe si le rontaiam tot drumul..etc
Pupici!
Pai din Italia de pe insula! Si eu imi fac cateva sandwichuri si imi iau fructe la mine, dar se fac aiurea tare pe drum! Si unde opresc nebunii astia de soferi, sunt numai prostii pe care le poti cumpara! Deci ma conformez!

Alexandra Andreea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2258 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1741 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1484 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]