View Single Post
  #7590 (permalink)  
Vechi 02 apr 2012, 07:48:16
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Buna dimineata!
Am facut si eu ochi, cu greu, dar am reusitDesi am dormit aproape 9 ore si m-am trezit pe la 5 satula de somn, am adormit iar bustean iar acum nu m-as mai fi trezit
In jumatate de ora am si plecat la cabinet, pentru consult.Iar dupa asta, fac o vizita la plafar, vin acasa si incep nebunia: imi pun perdelele la spalat si pun de-o curatenie generala, am schimbat planulPrintre picaturi,reusesc eu pana la Pasti

Md-ul l-am luat cu iubi inainte de a pleca el la munca, am mancat iaut cu fulgi de ovaz si stafide+3 croissante mici (34 de gr).Pana acum am mancat cat de cat corect, cantarul ieri ma fericise cu 71,6 kg, insa dimineata a fost trist 72,4E nebun, la concluzia asta am ajuns

Sunt emotionata si curioasa ce tratament o sa primesc de la dna dr.Sper sa nu fie prea costitsitor si sa aiba efect, pentru ca deja nu mai suport problema!

Va pup si va urez o zi frumoasa si o saptamana usoara pe la munci!
Ne auzim ceva mai tarziu, ca imi fac timp pt Slabute, chiar daca incep curatenia
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]