View Single Post
  #76 (permalink)  
Vechi 06 feb 2011, 00:54:08
Diana Di's Avatar
Diana Di Diana Di este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Rina 90"s
Date: 159cm, 62.6kg
Mesaje: 7
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Diana Di

M-am intors cu un update si fara vesti bune.
De o saptamana am niste simptome din ce in ce mai enervante care ma impiedica sa slabesc .. :-l
Mi-e somn continuu, nu sunt in stare sa ma concentrez la nimic, as dormi toata ziua. Cand suna ceasul dimineata, incep si injur . E de ras si defapt nu prea e. Mi-e si foame mereu, si frig. Mama imi zice ca o sa ma sufoc in caldura din camera. Cred ca sunt peste 30 de grade.
De exemplu azi am venit de la cursuri, am mancat si m-am culcat, apoi m-am trezit si am mancat si m-am pus la calculator.
ORIBIL, cum am ajuns Ma gandesc sa nu am vreun diabet, adica, la cantitatea de gogosi si ciocolata pe care am mancat-o saptamana asta...
Nici nu stiu de ce incep sa ma plang la voi. Ar trebui sa ma duc sa alerg si sa tin o cura de detoxifiere. Dar mi-e greu si sa ma misc din casa pana in statia de autobuz (aproximativ 30 de metri)
Ma simt de parca as avea 80 de ani, imi vine sa ma dau cu capul de pereti.
Credeti ca sunt pe moarte?
Ma duc sa dorm.

Va pup
Diana Di, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1782 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1265 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 491 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]