View Single Post
  #763 (permalink)  
Vechi 20 iun 2011, 13:53:18
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Salutare fetitele

Salve mami!!!
Citat:
Anterior postat de LeeLyy Vezi mesajul


Buna, din nou!
Astea erau si materiile mele preferate (mai butin bio si engl). Faceam exercitii si probl. din amuzament (si acu' mi se mai intampla cand il ajut pe fi-miu la teme)!
De-ai acum mi-e greu sa fac un referat si-l fac de 2-3 ori pe ciorna, ca la examen
te inteleg perfect
dupa vreun miliard de teste efectuate am inteles de ce totusi imi plac limbile straine...mie care nu am nici o treaba cu umanulse pare k imi folosesc nush ce parte a creierului(uit mereu dak e dreapta sau stanga)si pt mine limbile straine sunt tot k niste formule matematice...cu ajutorul testelor si a infinitelor articole citite am reusit sa ma lamaresc k nu sunt nebuna si nici defecta...pt k m-am speriat cand am ajuns prima data in Italia si credeam k is dusa cu pluta(mai mult decat in mod normal)pt k treaba era asa...intelegeam ce imi spuneau...stiam sa le raspund...dar dak trebuia sa traduc in romana ce am spus...nu reuseamdar se pare k is normalaiar biologia imi placea pt k adoram disectiilesi noi faceam f multe ore in laborator...si vedeam tot felul de minuni la microscopcare ma fascinau
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......