View Single Post
  #7682 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 15:37:57
Veronica2012's Avatar
Veronica2012 Veronica2012 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 mar 2012
Locaţie: Focsani, Romania
Dieta: Mananc sanatos
Date: 175cm, 59.9kg
Mesaje: 42
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Treci exact prin ce trec eu.....La serviciu de obicei si mie imi e bine, respect meniul cu strictete.Cand ajung acasa e prapad.Si avand in vedere ca ajung la o ora destul de tarzie nu e prea bine.Putine sunt zilele in care reusesc sa nu mai mananac nimic cand ajung.Aseara spre exemplu,m-am tinut de meniu,nu am mai mancat nimic,am facut si sport dar tot mai am scapari....Mai ales azi cand am tot incercat sa nu fumez...Alimente prea nesanatoase nu am mancat, am mancat prea mult,asta e...Si sunt sigura ca o data ce am dat cu bata in balta, asa o sa continui pana seara... Si programul nostru e de vina....
draga mea, eu acus o sterg de la birou, asa ca incepe razboiul . te pup, zi faina sa ai!! si...multumesc
Veronica2012, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1608 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1091 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]