View Single Post
  #77 (permalink)  
Vechi 26 apr 2012, 18:41:40
zidezi's Avatar
zidezi zidezi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mar 2012
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 55.9kg
Mesaje: 43
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Situatiile jenante din cauza felului cum aratam

eu am avut probleme cu parintii in liceu nu aveam hainele cele mai la moda din cauza ca ei nu isi permiteau asa ca eram obsedata de haine,acum ca imi permit singura sa imi iau ce vreau a inceput sa ma preocupe corpul si cum arat.n-am fost niciodata nici cea mai grasa nici cea mai slaba.aripioare am avut dintotdeauna dar niciodata nu m-am gandit ca sunt din cauza grasimii, credeam ca asta e conformatia corpului meu (o forma de para mai exagerata apoi m-am prins ca fotomodelele nu se nasc slabe si mi-a dat lumea peste cap..nici nu prea aveam success la baietii si nu intelegeam de ce am terminat un liceu de arta din clasa intai si niciodata nu s-a pus problema ca fetele slabe sunt sexy acolo trebuia decat sa desenam bine desi am 22 de ani simt ca daca descopeream slabute mai demul as fii aratat super acum
zidezi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1514 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 997 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 740 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat