View Single Post
  #77 (permalink)  
Vechi 30 nov 2010, 20:42:15
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Interpretare vise...

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Deci, primul vis...

Eram intr-o camera cu multe flori, un fel de crengute cu multe flori pe ele, si le tineam cu florile in jos, pentru ca, daca ii tineam normal adica cu flori in sus, se ofileau.

Si eu m-am gandit ca ar trebui sa le pun in apa, am impartit florile in mai multe vaze si le-am pus pe un pervaz, la soare.

Si cand ma uitam la ele, se desfaceau si infloreau atat de frumos, de la soare, ca si cum le vedeam la viteza crescuta, dar dimineata, cateva dintre ele s-au ofilit, erau lastari mai tinerei si s-au ofilit.

Restul erau tare frumoase, colorate si multe-multe floricele pe o crenguta.
Slabuto eu stiam ca florile frumoase,inflorite inseamna romantism,sensibilitate,multumire,pe de alta parte cele ofilite inseamna tristete,teama de despartire,deci fara intentia de a te speria eu as interpreta cam asaCa vei avea mici probleme in cuplu care pana la urma se vor rezolva pentru ca binele invinge raul,cele inflorite erau mai multe dekt cele ofiliteAstept corectari dak gresesc
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat