View Single Post
  #773 (permalink)  
Vechi 23 aug 2011, 10:42:12
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Mon cheri,

Sunt foarte somnoroasa acum...aseara iar am stat pana foarte tarziu..este ziua de nastere a colegei de apartament..si deh..am inceput sa sarbatorim de azi-noapte...cand am mancat cateva bezele...dupa cum scriam si mai sus...dar asta e..oricum ma simt oarecum impacata pt ca am facut si vreo 40 de minute de pump it up..daca ati auzit de programul ala...am transpirat foarte tare...nu pot sa spun ca imi place ..si nici nu voi mai face de acum incolo..pt ca se bazeaza foarte mult pe topaituri si chestii de genul..iar pt un om care a avut ligamentele complet distruse la ambii genunchi..si care nu a mai putut merge vreo 2 luni cu fiecare in parte nus tiu cat de bine e...si mi-am dat seama pt ca aseara ma durea genunchiul stang ..deci gata cu pump it up...tot billy o sa ramana favoritul meu...acum am reusit IN SFARSIT sa fac si eu rost de el pe CD..pt ca netul meu este jalnic!si nu se incarca nici macar o melodie..daramite 5 filmulete de cate 10 minuteazi a venit fata care imi promisese ca imi trage ea cd'ul cu el si mi l-a dat..abia astept diseara
Mi-e teama atunci cand ma voi duce in concediu acasa ca nu o sa prea am unde sa fac sport...dar niste abdomene,exercitii pt picioare si un dans ceva tot pot sa fac...si de dieta nu-mi fac probleme...mama ma va sustine 100%...deci nu e una din mamele alea care le interzice fetelor sa tina diete si sa aiba tendinta sa le bage la cura de ingrasare cum vin acasa(asta spuna cum..) )
Oricum..am un tonus bun...ma simt happy,multumita cu mine..impacata cu mine..fac ceva pentru mine..din nou..si uitasem cat de bine te poti simti cand faci ceva pt tine,corpul tau,psihicul tau si sufletelul tau
Pupici!!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]