View Single Post
  #7734 (permalink)  
Vechi 05 apr 2012, 22:25:30
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Nu folosesc manusi scumpica, ma deranjeaza, sunt incomodeFiecare cu piticul luiAsa fac si eu,zic ca spal vasele, in stanga aragazul, chiar de are doar o mica pata, il spal si pe el.Gresia parca nu luceste destul, o spal si pe ea.Ajung in bucatarie, aceeasi chestie.Si uite de-asta nu ma odihnescCa gasesc mereu ceva d efacut
Ai dormit si tu un picut, lasa ca iti face bine

Eh, tu esti fata desteapta, se prinde repede de tine invatatul,deci nu iti face probleme
Eu saptamana asta am renuntat la acea sweet pain, am apelat direct la lama pentru ca era urgenta, trebuia sa merg la consultatie si nu aveam timp de chin cu epilatorulSi cand ma gandesc la cum o sa creasca iar parul....Il fac suvite

Ah,sufletu de conopida Eu maine cred ca o sa fac sufleu de legume, mai fac si cu mix mexican, tare bun!Sau minisufleuri,ca asa haioase sunt

Eee, maine vine dragul tau, sunteti impreuna, petreceti timp impreuna,da?Lasi slabutele, ca destul de rar va vedeti...

Hei hei... ce pitic... detergentul strica pielea Dar da ca le gasesti incomode acum... ce sa zic
Ooo vad ca nu sunt singura cu activitate spontana declansata de spalatul vaselor

Paii... multu multu... dar daca nu pun osul, pot fi desteapta lui peste Dar esti o scumpa, mersi
Vai vai... epilatorul ala... as avea cateva cuvinte neortodoxe cu dedicatie speciala pentru el... mi-a cam distrus mie pielea domnul respectiv... si mi-a fost destul de greu sa imi treaca problema... bata-l grau'.

Sufleul de legume are aici reteta? Sa imi dai si mie linkul te rog Minisufleuri? Da, suna iammi si cred ca arata frumos asa, micute, in ce le faci?

Da, pe timpul weekendului intru cam putin
Dragostea va pluti in aer...

Scuze ca raspund mai greut, mai prind din urma si alte jurnalele.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Rallara; 05 apr 2012 at 22:27:31.