View Single Post
  #7739 (permalink)  
Vechi 05 apr 2012, 23:23:46
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de marinella Vezi mesajul

Acum fug la nani..de fapt eu "fug" de o ora la nani ca am si obosit!
Sa stii ca nici eu nu am un tranzit foarte reusit... am observat k in cele doua saptamani in care m-am jucat de-a dieta SB a fost mai ok... apoi am avut o alimentatie dezechilibrata si din nou un tranzit lenes. Si la cap hidratare am stat prost. Deci eu chiar merit batuta. Stii de ce? Ca eu chiar nu am probleme in a bea lichide, doar ca uit! Ma iau cu treaba si efectiv uit sa beau apa...
Te pupacesc!
Eh,eu nu uit, eu nu prea pot sa beau apa de aici de la munca, pute ,nu miroase urat.PuteeeeeIar acasa cand naiba sa mai beau daca dupa tura de noapte dorm sis unt adormita si cand nu dormLa mine era regula,2 l de lichide ii topeam.In ultimul timp cam greu cu asta....Si tot spun ca remediez situatia dar nu prea reusesc.Si maine e o zi...

Noapte buna,draguta!Pupicioi!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]