View Single Post
  #7741 (permalink)  
Vechi 06 apr 2012, 00:25:21
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Hei! M-am intors Credeam ca nu esti pe la calculator si ca esti ocupata Si am vazut ca era finala la o emisiune care imi placea si nu am rezistat tentatiei Era un fel de concurs - cel mai bun hairdresser din Marea Britanie. Si cand vine vorba de coafura, makeup, fotografie si design de orice fel in general ma simt inntr-o lume magica - devin ca un copil in cel mai mare magazin de jucarii si uit de tot ce e in jurul meu
Tu pana la cat ai tura astazi?
Cum sa nu fiu,scumpa mea, la calculator, cand eu sunt la serviciu pana maine dimineata, la 8?Aici sunt toata noaptea,chiauna de somn

Si mie imi plac emisiunile de acest gen.Mereu urmaream Discovery Travel and Living sau Euforia.Acolo dadeau astfel de emisiuni.Chiar pe Euforia parca era o emisiune,cu un prezentator ciudatel si g*y cred, imi scapa numele acum, despre persoanele care nu se accepta asa cums unt si sunt foarte complexate.E adorabil prezentatorul ala
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]