View Single Post
  #775 (permalink)  
Vechi 29 mai 2011, 10:35:18
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Monica17 Vezi mesajul
Dragul meu jurnal,
Nu am mai trecut de mult timp pe aici sa iti spun ce si cum fac...
Am 57.8kg (aveam lunea trecuta) si ma declar multumita pentru moment.. astept cu nerabdare clipa in care voi spune "gata, nu mai e nevoie sa slabesc", dar pana atunci se pare ca mai apar alte probleme.
Sunt super nervoasa pentru ca am o diriga dobitoaca .
Eu sunt unul dintre cei mai buni elevi ai clasei si niciodata nu am avut probleme, dar semestrul asta am lipsit mai multe zile de la liceu pentru ca a trebuit sa ma ocup si de fratele meu pentru ca nu avea cine sa il duca la logoped si la doctor... Normal ca s-au adunat mai multe absente si pe deasupra nu am mai invatat la fel ca inainte pentru ca nu am avut mereu timp. Bunica stia de toate, de absente, de note mai mici.... Dar ieri a sunat diriga si i-a spus ca nu mai sunt la fel, ca am multe absente, ca nu mai invat, ca la ore parca sunt absenta... si ca ii pare rau de mine . De parca urmeaza sa mor... Si normal ca bunica mea s-a suparat .... Si mai ales ca vineri, dupa orar, trebuia sa intram la ora 2 la liceu, dar cu o zi inainte, adica joi, profa cu care aveam prima ora ne-a spus sa nu venim ca are treaba, prin urmare am intrat la 3.... iar diriga i-a spus bunicii ca nu e adevarat, ca am intrat la 2 .... sunt un pachet de nervi ....
Offf mai sisule imi pare tare rau k ai problemenici nu stiu ce sfat sa iti dau pt k stiu cum e situatia si nu e deloc usor sa impaci si scoala si fratiorul...pup fata mea frumoasa si dak te pot ajuta cu ceva anunta-ma
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......