View Single Post
  #775 (permalink)  
Vechi 25 aug 2011, 14:18:25
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Hello sweety!!!
Mda si mie imi spun multi k am 50 si ceva de kgsi cand le spun k am 62 se uita chioras si spun k nu am cum k is prea slabadar ma rog ei au ideile astea pt k sicilieni sunt pitici si nah greu pricep k la 175cm ai mei inaltime 62kg sunt super okpe mine ma intreaba multi cum de nu mi-am pierdut entuziasmul...cum de continui sa fac sport chiar dak sunt slaba...si chestii de genul asta...simpluma gandesc tot timpul la avantajele de a fi slab si la faptul k eu sunt slaba pt k am muncit din greu sa ajung asa nu pt k sunt norocoasa...si cu gandurile astea in cap mai mult de 1-2zile nu ma tine leneak deh mai apare si la mine cate un atac de lene...sau de pofte nebuneeeeeedar trec repedepupicei swetty
pai e perfect...daca ai 60 si arati de 50 e mai mult decat bine
ideea ca si eu sunt inalta si de asta pare asa..ca si eu detin 1.72 m...nu e mare diferenta
hai ca ajung si eu iar la mentinere..am asa o pofta de slabit ,de nici nu mai am rabdareoricum ammai dat jos...observ la haine..voi vedea in curand si cat..sper ca am ajuns si eu iar la 69 macar..adica sa trec iar de pragul de 70 si ceva ca imi sta pe creier..apoi o sa mi se para floare la urechece mai sunt?14 kg)))imediat le dau josnu imediat dar mai mult de 3 luni nu ar trebui sa dureze..daca ma tin de treabasi o sa ma tin!asta pana ajung la tergetul meu initial..nu la greutatea la care ajunsesem data trecuta(care nu era f departe ce-i drept )...
Pupici sweety!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]