View Single Post
  #7764 (permalink)  
Vechi 06 apr 2012, 19:24:05
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Seara buna,dragele mele slabutici!
Am ajuns deja la serviciu, mi-am luat tura in primire si de aici incolo...long night comin'

Normal,fetelor, ca m-am tinut de program si am facut tot ce aveam in planAm dormit de la 9 la 13, apoi am mancat cu iubi,curatenie in bucatarie si baie, am mai lenevit un picut si la ora 16 am reinceput oficial programul de ardere intensa a grasimilor:TURBOOOOO FIIIIIREEEE!!Am inceput cu programul de luni, desi azi e vineri, asa o sa merg de aici.Am avut TF 30 class si Stretch 10 class.Si nu radeti ca am facut doar 30 de min de TF pentru ca a fost atat de intensSi frumos!Desi eu pe asta de 30 de min nu l-am mai facut pana acum si m-am cam incurcat la miscari, am reusit sa ma tin de el, cu cateva mici opinteliApoi a urmat un dus biiiine meritat,creme, bla bla si acum serviciu
Asta a fost ziua de astazi.

Acum,abia astept sa scap de noaptea asta pentru ca maine dimineata plec la tara,la parintii mei In sfarsit un weekend liberPlec singura, iubi pleacala el tara tot cu treaba.M-as fi dus si eu dar nu am aveam garantia ca termina treaba pana la 15:30 cand e autobuzul spre tara mea, asa ca pplecam singuri(complicat )Am si laptopul cu mine, sa imi fac programul de sport, pentru ca daca saream maine peste el, duminica am ziua de odihna,iar luni cand trebuia sa reiau sportul,sigur nu o faceam

Duminica voi reveni acasa, cat sunt la tara nu am internet deci nu ne auzim,dar promit sa fiu cuminte

Gata cu palavrageala!Voi ce ati facut?
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]