View Single Post
  #78 (permalink)  
Vechi 04 ian 2012, 20:52:39
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal I wanna be a diva

Citat:
Anterior postat de iwannabeadiva Vezi mesajul
pai asa ma gandeam si eu..orice peste 1000..nici pre mult nu vreau sa mananc..cu sport si asa mai departe nutritionistul mi a zis ca voi slabi aroximativ 4 kg pe luna..ar fi super asa..da bombele de sarbatori dar cum putem sa nu pap sarmalute si salata de boef? shame on meoricum de azi nicio abatere..imi vad de drum si sper sa vina si rezultatele in curand
Tu esti in masura sa iei deciziile corecte pt tine...noi doar te sfatuim...iar tu alegi ce este bn pt tn..ce consideri tu de cuviinta faci...la fel fac si eu
Eee...lasa nu te mai gandi la Sarbatori....este un capitol incheiat....priveste doar inainte...fara regrete si remuscari.....
Gandeste-te ca de acum inainte....sa incerci sa nu mai gresesti...sa ai vointa...sa iti duci planul la bun sfarsit.....asta va fi stilul tau de viata...for ever
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]