View Single Post
  #780 (permalink)  
Vechi 10 nov 2011, 10:12:18
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Dragul meu,

Saptamana asta decurge bine pana acum in ceea ce priveste dieta si sportul.Luni am fost la sala,marti am facut tae bo,miercuri sala..si astazi ma voi duce tot la sala...poate ma apuc sa fac si niste bodybuilding...pentru ca pana acum am facut numai cardio.Ma gandeam sa incep sa fac intai bodybuilding si apoi cardio..am auzit ca e mai eficient asa...sa vedem
Dieta e ok.mananc dimineata,la pranz si seara..din pacate dimineata tot timpul cam mananc carbohidrati..aica tot felul de fulgi etc..numai ca nu stiu ce altceva as putea sa mananc...pt ca nu prea am timp sa stau mult sa mananc..asa ca prefer sa iau ceva repede...dar pranzul si cina sunt tot timpul la orele la care trebuie..si gustarile sunt de obicei un mar sau morcov etc...sunt in grafic cu dieta.
din pacate acum va trebui iar sa invat sa am rabdare sa vad rezultateleDar altceva nu am ce face..asa ca..mergem inainte,si sper ca in materie de kilograme,inapoi


Pupici!!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]