View Single Post
  #788 (permalink)  
Vechi 23 sep 2010, 12:52:04
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
Eu am avut ab acolo. E ok sala. E mixta si e a unui fost multiplu campion national la culturism care te ajuta la nevoie. Are si programe pt incepatori scrise pe zid. Merita sa ii faci o vizita. Sa o vezi e gratis doar
e pe strada cu stadionul lui electro si la strada e o fabrica de paine si tre sa intrii intr-o curte
cred ca stiu unde e
dar am o problema cu antrenorii.e de treaba nu?amabil adica unii sunt mai badarani sa le zic asa:dmereu am avut problema asta,ca arata cum arat si ma duc la sala pt asta-pt a slabi si pt a arata cat mai bine.nu ii suport pe aia care se cred mari antrenori si fac misto sau te ia peste picior sau mai stiu eu cum se uita si rad in coltul gurii

si...antrenorul intra in pret?ca la alte sali stiu ca daca vroiai si antrenor trebuia sa mai platesti nu stiu cat in plus
era populata rau cand mergeai tu?
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]