View Single Post
  #79 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 19:57:13
rosalinda's Avatar
rosalinda rosalinda este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Montignac - personalizat
Date: 160cm, 63kg
Mesaje: 2.094
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

m-am masurat miercuri dar acasa tot uit sa trec masurile aici. Le am pe o hartie. In weekend sper sa le trec si eu aici. Luni ma cantaresc si masor din nou. Am sa fac Lunea ziua Adevarului!!! (imi place zLunea, ca ma face sa ma controlez in weekend. La mine weekendul este dureros..pentru ca sunt acasa, relaxare..aia, aia si incep sa pap diverse prostioare) Am sa fiu cuminte weekendul asta..chiar mai cuminte decat am fost celalalt (cand am facut ceva greseli)

va pup.[/QUOTE]

Şi la mine wk este mai greu, în primul rand ma trezesc tarziu, imi place sa dorm dimineata si imi dau peste cap mesele, ajung sa mananc micul dejun la pranz si pranzul la cina D'aia i-am bagat pe toti la regim, macar nu exista tentatii suplimentare in casa. In curte nu va spun, de, mâncarea mamei
__________________

Cea mai mare descoperire a tuturor timpurilor a fost aceea ca o persoana isi poate schimba viitorul doar schimbandu-si atitudinea

rosalinda, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1695 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1178 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 662 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]