View Single Post
  #790 (permalink)  
Vechi 24 aug 2012, 07:43:31
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul
Buna dimineata tuturor !
Azi ,zi de tiker,am notificat o scadere de 1,4 kg fata de vinerea trecuta .Dar am muncit ca un erou,si in casa si afara ! Trezirea la 6 somnul la 23-24.
Luni cand plec la serviciu zic ca merg in cocediu !!!!
Azi am zi de PL,am luat md. 400 ml iaurt dietetic 0,1 % cu taratea aferenta ,mai inainte un ceai combinatie de musetel si papadie -care -mi combate cu brio consipatia de vre-o luna incoace.
La pranz am o pulpa mare de pui la cuptor si-mi fac o salata de rosii si castraveti ,iar la cina ficatei si legume .Pentru dulce iau din cand in cand cate o bucatica de cioco amara. nu am timp de facut dulciuri dukan ,probabil la iarna .....
Am un sac de gogosari de copt ,30 kg branza de pus pe iarna ,rosiile sunt de strans,prunele abia asteapa...porumbul e uscat trebuie taiat ...bani nu am sa iau pe cineva cu ziua ...asa ca muncim pe rupte ....Va las cu mult bine si va puup ! Spor la treba si la voi ca e destula dupa cat am citit !!!
buna dimineata
felicitari pentru scadere!!
mult spor in tot ceea ce faci
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante