View Single Post
  #793 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 15:48:35
huskygirl19's Avatar
huskygirl19 huskygirl19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Monti-Incarcatura Glicemica-Hipocaloric
Date: 169cm, 75kg
Mesaje: 1.484
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Buna Husky, mai fata draga, nu stiu de ce dar tot ce gatesti tu mie imi suna atat de delicios incat imi vine sa musc din monitor astazi nu mai pot manca ceea ce ai papat si tu dar maine sper sa pot

Si acum raportul WW cu mancarica si, Sportul meu
Md: cafea 0 p ww + activia cu germeni de grau 4,4 p =4,4pWW
Pranz: ciorba de burta (nu stiu daca este bine sau nu dar eu am mancat oricum) 6,6 p ww
Gustare 1 :ceai de fructe 0 p ww
Total: 11 p WW

Si acum lucrul de care sunt cea mai mandra /ziua de azi, 50 minute bicla stationara intens, 11 km alergati, 754 calorii consumate

Stiu ca pt voi slabutelor poate parea putin fiindca am citit undeva nu mai stiu la cine dar este de admirat , ca a facut 120 min de bicla insa eu sunt multumita si cu 50 pt ca nu am facut niciodata atat de mult fara sa ma opresc pt mine este un record serialul "Joan of Arcadia" sa traiasca fiindca la el m-am uitat cat am pedalat


Husky, draga mea sa nu razi dar pt mine chiar sunt multe minute 50 avand in vedere ca am si niste probleme medicale. Spun asta fiindca stiu ca tu faci sala si ma gandesc la cate ore stai tu acolo
Oi sta eu mai multe ore la sala...dar pe bicicleta nu rezist mai mult de 10 min...mi se pare ingrozitor
huskygirl19, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
huskygirl19, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1744 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1227 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 711 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat