View Single Post
  #7959 (permalink)  
Vechi 24 ian 2013, 19:59:51
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Am reusit sa citesc asa pe diagonala ce s-a scris de la 775-796.. dar tot mai am ... de recuperat din trecut..de la 755 la 775..si nu stiu cand mai apuc.
Ane , de la oboseala sigur, poate anemie? O cadere de calciu. Sa te faci bine ma auzi?
Trebuie sa te intalnesti si cu Ema si Flory si sa faceti poze, sa va simtiti bine si sa ne pove si noua.
Eu de sapt viitoare incep practica.. Marti la curs la teorie..
Ella..are ceva la urechea interna..asaam citit to in fuga pe google..
Multa lume bolnava ..speram sa citesc mai multe vesti bune.., dar ma bucur ca am reusit sa citesc si atatSi eu sunt alaturi de voi, chiar daca nu mai pot intra des si sa sta cu voi. Multa sanatate tuturor celor cu probleme.
Emy, sa nu divortezi...
Fulgu vad ca a lipsit..daca era ..iar incerca sa te fure
Pupici tuturor...ma duc in pat ..musai sa ma intind, ma doare putin spatele...asa e la "tinere"
Sport ioc
Cantar dimi 61.5..vedem luni daca e asa sau ba.
Mai trebuie sa trec de weekend..si asa as manca ceva interzis
Pup
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui incognito:
david (28 ian 2013), floricica0vesela (24 ian 2013), Kamyy (24 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), myha (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)