View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 23 mar 2010, 06:53:10
tama's Avatar
tama tama este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 mar 2010
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 49
Dieta: rina 90's
Date: 165cm, 65kg
Mesaje: 63
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Slabute din Rosiorii de Vede/Alexandria

hai ca incet incet ne adunam teleoltencele de prin toata tara
si-n ardeal se manca f bine, dar si nesanatos. eu incerc pe cat posibil sa mancam sanatos, chiar daca ne mai scapam si la afumaturi si rantasuri( rantasuri f rar,ce-i drept) .
alina, eu i-am impuita capul fetitei mai mari ca "nu exista nu pot,exista nu vreau" si sa stii ca la ea functioneaza .
si eu in vara eram cat casa, ma plangeam ca sunt grasa dar nu ma abtineam de la nik, mancam mai toata ziua+ca eram recycle bean-ul cele micute, mancam tot ce ramanea de la ea
asta pana intr-o zi cand, pe forumul pe care activez(forum cu mamici/pitici) am vazut poza unei prietene. eu o stiam graaaasa pe la 90 si ceva de kg si-n poza respectiva avea undeva la 70. Ea a putut si eu nu? de a 2 zi m-am apucat de dieta Rina90's(eu o stiam de dieta de 90 de zile ). si uite asa am slabit 11kg .
in perioada asta am fost la mama la rosori, m-am intalnit si cu "big brother", ei mancau gratare iar eu ... piersici . Deci, totul este sa vrei
am fost de craciun la mama,am mancat muuult porcovan pt ca aici nu se prepara ca la noi si am pus 3 kg, apoi inca 2 si uita ca iarasi sunt la dieta.
acum nu o mai tin asa drastic, dar mananc disociat si in general mai muuulte zile de legume si am scazut sub 59 .

P.S.Pana sa ne mutam in arad, treceam prin alexandria cam de 2 ori/luna.
In turnu magurele stau nasii parintilor mei, dar nu am mai fost de vreo 6 ani pe acolo
Răspuns cu citat