View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 16 iul 2010, 02:11:43
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Laura Mocanu

Citat:
Anterior postat de lala94 Vezi mesajul
Am incercat sa fac putin tae-bo astazi...nu stiu cat de bine m-am descurcat,dar mai incerc si maine.Cred ca o sa fac si cateva minute la bicicleta medicinala pe care o am.

Pai...astazi am mancat:
Mic dejun:3 albusuri de ou,o rosie,2 feliute de muschi de porc si putin branzica
Pranz: Piept de pui (cam 150-200g)cu salata de varza
Cina:Salata de varza si o jumatate de fursec(nu am rezistat tentatiei)

De maine cred ca o sa mananc mai multicel...si o sa renunt la dieta pe care mi-o propusesem pentru a adauga si fructe in meniul meu.
Citat:
Anterior postat de lala94 Vezi mesajul
Mi-am descarcat cateva filumlete cu exercitii Pilates si Tae-bo.De azi ma apuc serios de ele.
Imi place meniul tau cu mici exceptii,seara papa mai mult,doar o salata?Puteai sa papi si putin piept de pui pe langa salata sau o salata de rosii cu branza,o supa...Si papa si 2 gustari,chiar si 3 dak simti nevoia.La gustari poti papa seminte,nuci,migdale,fructe,un morcov,un iaurt.Este foarte bine ce ti`ai ales sa faci,tae`bo ajuta f mult la slabit,iar pillates te scapa de cm buni
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]