View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 21:33:03
Ana teslariu's Avatar
Ana teslariu Ana teslariu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: vaslui, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa mananc sanatos si sa slabesc
Date: 161cm, 75.5kg
Mesaje: 76
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ana T o mamica, in devenire slabuta

Buna Alexandra!Si eu ma bucur nespus de mult ca am gasit aceasta comunitate si ca am avut parte de o primire calduroasa inca de la inceput.Sincer iti spun nu ma asteptam,credeam ca imi va lua mai mult timp pana sa ma acomodez si sa fiu acceptata, pentru asta le multumesc tuturor slabutelor!M-am interesat de turbo jam si mi se pare foarte bun, doar ca eu am ramas cu o febra musculara de toata frumusetea la picioare de la cele 10 minute de aerobic de ieriasa ca va mai dura un pic pana sa incerc.Apropo poate stii un remediu impotriva febrei musculare?Merg ca un robotel, de rade fiimea de mine.Multumesc pentru ceiucCe sa zic de meniu... eu acum tin post si nu ma pot tine de un meniu strict, dar nu mananc cartofi si incerc sa pap cat mai rar radacinoase fierte,le prefer in salata.Azi de exemplu am papat o portie de mancarica de soia granule cu conopida,iar mai spre seara mi-am facut falafel (chiftelute de naut), si sunt foarte bune. Ieri de exemplu in dorul cartofilor prajiti mi-am facut pastai congelate pane cu faiona integrala si faina de soia ,bineinteles prajite.nu stiu cate calorii au stiu ca nus sanatoase dar decat sa pap cartofi prajiti am zis mai bine pastai. Si cam atat. iti multumesc mult de sfaturi te mai astept la mine in casuta