View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 09 ian 2012, 15:47:57
ADINAadinutza's Avatar
ADINAadinutza ADINAadinutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2011
Locaţie: Satu Mare, Romania
Vârsta: 32
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 52.5kg
Mesaje: 344
Aprecieri acordate: 158
Am fost apreciat(a) de 164 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal ADINAadinutza - Just another failure vs. succes story

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul
Buna Adina!
Bine ai venit in comunitatea noastra.
Primul pas l-ai facut deja...ai decis sa intrii pe forum...sa-ti faci jurnal...si daca ai vointa...determinare...incredere in tine si-ti vei schimba stilul de viata intr-unul sanatos..la care adaugi si sport...vei obtine rezultatele dorite.
Am vazut ca ai motivatia necesara....asa ca daca vei intra zilnic pe forum...si te vei tine de treaba nu vei intampina probleme.
Daca ai nevoie de cineva care sa-ti dea un sfat...sa te sustina...sau doar de cineva alaturi...sunt langa tine....ma poti cauta si-mi poti scrie in jurnal...ori de cate ori simti nevoia s-o faci.
Sunt curioasa de planul de atac..asa ca...sunt cu ochii pe tine...
Te pup dulce si-ti doresc o zi frumoasa si fara excese!
Sunt inscrisa deja de mult timp in forum, insa doar acum m'am decis sa'mi creez un jurnal in ideea ca asa m'as putea verifica mult mai bine asupra a tot ceea ce fac.
Asa mi'am si propus, sa'mi schimb stilul de viata. Sa aleg cu grija alimentele (sa fie in starea lor cat mai naturala si mai light). Ma voi axa in principiu pe fructe, legume, supe, lactate slabe si cereale. Si cred ca voi elimina carnea o perioada din alimentatia mea. Cat despre sport, am de gand sa'l practic zilnic, indiferent de program si de conditii.
Multumesc mult pentru sustinere, esti o draguta :*:*