View Single Post
  #801 (permalink)  
Vechi 05 sep 2011, 12:13:19
iony07's Avatar
iony07 iony07 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Date: 160cm, 89kg
Mesaje: 329
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de lavazza2011 Vezi mesajul
ma bucur ca sunteti pe-aici, eu tot "google-esc" pe net despre DUKAN . Mama cica e ok cu tranzitul, stii ca trebuie tarite de ovaz ptr tranzi si cica o ajuta. Mai devreme am vorbit cu ea la telefon si e debusolata ca nu - i zice nimeni de la serviciu ca a slabit, desi credeti-ma ca se vede clar. Cred ca de invidie .. cine stie ...
in rest , noutatile sunt ca am reusit s-o inscriu pe sofy la cresa ..de LUNI O IA DE COADA, cum se spune..am emotii
eu ma pregatesc de serviciu din octombrie ... si m-a luat nostalgia ca o perioada frumoasa din viata mea, e pe cale sa se incheie ... sunt doi ani frumosi ... cei mai frumosi din viata mea .
hei, si noi incepem luni cresa si ma gandesc cu groaza ca daca nu se acomodeaza......daca...daca... si mai incep si munca apoi.

si acasa m-am plictisit, nici la serviciu nu m-as intoarce. sunt debusolata RAUUU.
iony07, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2113 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1596 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1080 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]