View Single Post
  #8012 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 14:48:11
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Zoe pai asa..cum sa strici tu zenul pacific ce s-a instalat la tine in pat,cu lucrarea aia..
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Incep razand...am citit din urma...ma gandesc cu teama cui sa raspund...sa nu se supere nimeni!
Apropo...cred ca Manu spunea ca citind...ar vrea sa raspunda...insa uita...daaaa...asa e, si eu patesc la fel...Manu...lecitina ne paste! Imi pare rau ca te chinuie migrenele...daca sunt asa puternice astea sunt...eu aveam uneori asa dureri de ma lua cu stare de voma...of ...sanatate...sper sa iti treaca!

Emy......tu oricum esti my precious....nu va suparati dragele mele...dar Emy este prima care ma facut sa ma simt dorita in acest grup...acum stiu ca ma iubiti toate...nu se poate altfel...doar sunt frumoasa, inteligenta, ambitioasa si plina de modestie ...
Aoleu...m-ai ucis cu turtele astea...vai le ador...mancam la tara la mamaie cu unt de casa si chisleag...vaiiii...imi ploua in gura!
eu cum am facut cu tine am facut cu toate fetele noi...toate imi sunteti dragiUite chiar ma gandeam zilele trecute..suntem atat de diferite,cu fel de fel de caractere si mai avem si varste diferite..si totusi suntem printre cele mai unite casute,si cele mai stabile..In alte cuvinte,suntem fidele unele altora la maxim
Pai reteta era pt Coco..dar cand am auzit-o/vazut-o mai ca m-a luat plansul..cate amintiri...
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (25 ian 2013), david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), losefat (25 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013)