Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #8011 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 14:42:42
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Reteta de turte ca la mama acasa
mama zice ca ea face din ochi cantitatile deci sunt aproximative..
juma kil faina,juma cub drojdie proaspata,sare,2 linguri ulei.
se topeste drojdia in putina apa calda cu o lingurita de zahar pana se formeaza o spuma deasupra.
faina se toarna intr-un castron incapator,se presara cu sare,se face o gropita in mijloc in care se adauga drojdia si uleiul.Se framanta cu apa calduta o coca de consistenta nici moale nici tare.
Pe un fund presarat cu faina se modeleaza gogoloaie de coca,se aplatizeaza cu facaletul,se da forma rotunda si se coc in tigaie incinsa bine,fara grasime(mai bine daca aveti cratite de tuci,dinalea negre),neaparat acoperite cu capac.Cand se rumenesc pe o parte se intorc..grosimea e cam de un deget,fiecare face turta dupa cum vrea,mai groasa sau mai subtire).
Mai bine daca aveti soba cu plita,cum imi facea mama cand eram mici.
Vai ce pofta mi s-a facut...


Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
O sa-i fac si eu lui Andrei niste turteca asa mult ii place painica calda.El imi mananca si chiflele mele de dieta,le scoate din congelator si le incalzeste singur.Cu legumele e certat pe viatadar tot ce-i pe parte fainoasa papa.
Incep razand...am citit din urma...ma gandesc cu teama cui sa raspund...sa nu se supere nimeni!
Apropo...cred ca Manu spunea ca citind...ar vrea sa raspunda...insa uita...daaaa...asa e, si eu patesc la fel...Manu...lecitina ne paste! Imi pare rau ca te chinuie migrenele...daca sunt asa puternice astea sunt...eu aveam uneori asa dureri de ma lua cu stare de voma...of ...sanatate...sper sa iti treaca!

Emy......tu oricum esti my precious....nu va suparati dragele mele...dar Emy este prima care ma facut sa ma simt dorita in acest grup...acum stiu ca ma iubiti toate...nu se poate altfel...doar sunt frumoasa, inteligenta, ambitioasa si plina de modestie ...
Aoleu...m-ai ucis cu turtele astea...vai le ador...mancam la tara la mamaie cu unt de casa si chisleag...vaiiii...imi ploua in gura!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui losefat:
claudia22 (25 ian 2013), david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), myha (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)
  #8012 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 14:48:11
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Zoe pai asa..cum sa strici tu zenul pacific ce s-a instalat la tine in pat,cu lucrarea aia..
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Incep razand...am citit din urma...ma gandesc cu teama cui sa raspund...sa nu se supere nimeni!
Apropo...cred ca Manu spunea ca citind...ar vrea sa raspunda...insa uita...daaaa...asa e, si eu patesc la fel...Manu...lecitina ne paste! Imi pare rau ca te chinuie migrenele...daca sunt asa puternice astea sunt...eu aveam uneori asa dureri de ma lua cu stare de voma...of ...sanatate...sper sa iti treaca!

Emy......tu oricum esti my precious....nu va suparati dragele mele...dar Emy este prima care ma facut sa ma simt dorita in acest grup...acum stiu ca ma iubiti toate...nu se poate altfel...doar sunt frumoasa, inteligenta, ambitioasa si plina de modestie ...
Aoleu...m-ai ucis cu turtele astea...vai le ador...mancam la tara la mamaie cu unt de casa si chisleag...vaiiii...imi ploua in gura!
eu cum am facut cu tine am facut cu toate fetele noi...toate imi sunteti dragiUite chiar ma gandeam zilele trecute..suntem atat de diferite,cu fel de fel de caractere si mai avem si varste diferite..si totusi suntem printre cele mai unite casute,si cele mai stabile..In alte cuvinte,suntem fidele unele altora la maxim
Pai reteta era pt Coco..dar cand am auzit-o/vazut-o mai ca m-a luat plansul..cate amintiri...
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (25 ian 2013), david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), losefat (25 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013)
  #8013 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 14:49:23
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

ce e chisleag..?
asa ca sa balesc si eu,ca parca numai cu untu' nu e imaginea completa
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
david (28 ian 2013), incognito (25 ian 2013), losefat (25 ian 2013), myha (25 ian 2013)
  #8014 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:03:34
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Zoe pai asa..cum sa strici tu zenul pacific ce s-a instalat la tine in pat,cu lucrarea aia..

eu cum am facut cu tine am facut cu toate fetele noi...toate imi sunteti dragiUite chiar ma gandeam zilele trecute..suntem atat de diferite,cu fel de fel de caractere si mai avem si varste diferite..si totusi suntem printre cele mai unite casute,si cele mai stabile..In alte cuvinte,suntem fidele unele altora la maxim
Pai reteta era pt Coco..dar cand am auzit-o/vazut-o mai ca m-a luat plansul..cate amintiri...
Da Emy...eu vedeam si mainile mamaitei mele...mirosul si gustul...valeleu
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
ce e chisleag..?
asa ca sa balesc si eu,ca parca numai cu untu' nu e imaginea completa
Chisleag...o nebunie...este lapte gras smantanit pus la prins - iaurt!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui losefat:
david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), Kamyy (25 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)
  #8015 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:08:20
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 10 membri au apreciat mesajul lui losefat:
andra_aly (25 ian 2013), anes (25 ian 2013), claudia22 (25 ian 2013), david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), lacra81 (26 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013), Zoe (25 ian 2013)
  #8016 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:18:50
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Sorana doarme de o ora si nu a tusit deloc....yupiiii....Emy intrebai de mine,sunt mai bine,am luat niste tablete de gripa pe baza de paracetamol vate 2 odata de trei ori pe zii,ceaiuri si ceva de gat si se pare ca si- au facut efectul....
Eu am vesnic picioarele inghetate si amortite...si am cautat pe net si cica gingobiloba ajuta...sunt ceva tablete gingo+ magneziu si inca o planta...am uitat numele....naturiste si parca as lua....Angi unde esti,ce zici?ajuta la circulatie....
Si mai nou caut cursuri pt manichiura cu gel.....vreau sa intreb si la somaj dc nu cumva platesc ei ceva...la vreo 200 km de mine dar ma bate gandul din ce in ve mai tare......cred ca in martie o sa fac...apoi produse am si gasit pe net de unde sa comand,idei,modele...ufffff...f frumoase....sunt si dvd- uri unde iti explica pas cu pas ce ai de facut....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), lacra81 (26 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), rainbow (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)
  #8017 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:28:59
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
ce funny..chiar ca functioneaza
aha,am inteles ce e chisleagul
Camy,ma bucur ca sunteti bine cu totii,ai luat din pripa si te-a ajutat
Nu e rau sa faci cursul ala,e o munca frumoasa si cred ca ti-ai face repede cliente fidele..Poate deconteaza ceva la somaj,ar fi bine..
si Ella cred ca ar putea sa te ajute cu sfaturi practice

Roxy meu,am vazut ca ai intrat si ai citit un pic,cred ca ai venit si tu la masa,pupicei si spor la treburi!
Ies si eu ca m-a luat o moleaseala..afara e furtuna de zapada,mi-a aruncat-o toata pe geamuri,de nu mai reusesc sa vad nimic pe ele..Dorm un pic
pe mai tarziu!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
david (28 ian 2013), incognito (25 ian 2013)
  #8018 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:53:44
manumanuela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: alcazar de san juan, Spania
Vârsta: 45
Date: 158cm, 73kg
Mesaje: 2.335
Aprecieri acordate: 5.559
Am fost apreciat(a) de 3.898 ori in 1.155 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Am framantat painici ptr Andrei,si astept sa se faca pranzul meu.Peste la cuptor,cu rondele de ceapa,rosii,si ardei gras.Si poate dorm si eu un pic.Nu stiu ce-am,da´mi-e somn intr-una
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui manumanuela:
claudia22 (25 ian 2013), david (28 ian 2013), incognito (25 ian 2013), Kamyy (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)
  #8019 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:57:25
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

ce funny..chiar ca functioneaza
aha,am inteles ce e chisleagul
Camy,ma bucur ca sunteti bine cu totii,ai luat din pripa si te-a ajutat
Nu e rau sa faci cursul ala,e o munca frumoasa si cred ca ti-ai face repede cliente fidele..Poate deconteaza ceva la somaj,ar fi bine..
si Ella cred ca ar putea sa te ajute cu sfaturi practice

Roxy meu,am vazut ca ai intrat si ai citit un pic,cred ca ai venit si tu la masa,pupicei si spor la treburi!
Ies si eu ca m-a luat o moleaseala..afara e furtuna de zapada,mi-a aruncat-o toata pe geamuri,de nu mai reusesc sa vad nimic pe ele..Dorm un pic
pe mai tarziu!
Oricum trebuie sa fac si un curs de inceput,o diploma...in mare stiu ce e de facut ca eu mi le fac si vad cum fac alea...ia pe you tube sunt o gramada de filme,pas cu pas ce ai de facut....bine ca trebuie ceva banuti sa- ti cumperi multe cu.ori,sabloane,aparaturi...visul meu e sa- mi deschid un salon nu doar sa lucrez acasa.....doar de incepu....da intr- adevar chiar ar fii ceva frumos si mi s- ar potrivii......si chiar dc nu ma ajuta cei de la somaj tot o sa fac...e 500€ asta,apoi mai pot face si altele de o zii sa ma specializez...dar de inceput asta ar ajunge...
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (28 ian 2013), incognito (25 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)
  #8020 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 16:12:34
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Am intrat sa vad ce fac slabutele mele...
Anes cred ca am sarit mesajul sau am zis ca era de ieri dimineata...
Ema da ma bate gandul sa fac o cura de moare...inca sunt in studiu
Andra eu nu as sta cu ei pt.nimic in lume...
Manu intradevar socant caz...o lume nebuna,nebuna...
Zoe trimit si tie un ...poate prinde bine...
Vidia nu a intrat...maine o sun...
Floricico pe unde umbli?...gata buletinul?...te intalnesti cu fetele la Tm?
Roxy in sfarsit ai reusit sa intri...ce pot sa-ti zic majoritatea fetelor sunt bolnave...Ella are ameteli,si vomita pana lesina,Vidia atacuri de panica...Zoe e operata...majoritatea le doare gatul si capul,..pe Fulga spatele...Emy vrea sa mearga la film animat cu nepotele,ieri a facut ceva cumparaturi a cheltuit 7 mil.(las sa stie ce grea si scumpa e viata in Romania)Kamy e cu Sorana ,care e tot bolnaviora,tuseste...Andrei a Oanei e aproape vindecat de raceala...Anes ti-a raspuns...Manu azi l-a imbaiat pe Tedy...a uitasem ,Maria, Oanei a pus 1kg si parca 400 gr.,sper sa nu gresesc...Claudia ieri a cusut o iei bubulinei(la mana,masina de cusut e in Franta(...pe cine am uitat...Claudia nu stie ce sa faca sa duca sau nu fetita la pshiolog,asa i-a recomandat invatatoarea...Fely,Crina,Aly,Rozy nu au intrat nici azi...Emy are insomni,crede ca din cauza moarei
...mi-au venit produsele naturiste comandare...mai multe va spun maine..
...ies ..noapte buna,somn usor....cred ca a inceput patinajul...
Lacra si-a vandut ciupercile...
Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
buna seara si de la mine


Manu, si eu am o durere de cap de ieri dimineata si nici azi nu m-a lasat.

azi am avut o zi nebuna.
am fost la croitoreasa sa-mi iau niste hainute de la reparat, la pantofar sa-mi iau ghetele de la reparat, la politie dupa buletin, e gata, la medic dupa reteta lui tata, la farmacie dupa insulina lui, la banca sa schimb bani si sa-mi fac internet banking, la cumparaturi, ca nu avem nimic de mancare, si la o cafea cu colegele din liceu.
i-am mai trimis la fratello pachet, i-am dus bagajele la matusa acasa, le-a trimis din IT si le-am luat noi de la sofer, l o prietena sa0i duc ceva, si uite asa am stat acasa jumate de ora azi dimineata
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Pup Rox...cum e la scoala?Ella sanatate multa iubita...sper sa se rez cu tratament....
Merg s fac papa ca acum a ajuns si tati acasa.....o seara placuta.
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul


da cine a zis ca rezist
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Gata...m-am intors...m-am zuuumbait bine...acum ma bag la dus...culc fetele si ma tolanesc in pat...
Va pup si va doresc noapte buna!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara scumpele mele ,am intrat v-am citit ,am comentat pe la cateva poze si va pupacesc pe toate care sunteti in casuta ,Anes ca bucur din suflet pentru tine ca nu este ceva mai grav ! Sanatate si ai grija de tine ! Merge f f f greu nu stiu daca este de la mine sau ceva din site ! O seara frumoasa va doresc !
Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Fetelor, cred ca este o problema generala. incerc sa dau de slabuta sau vadmin.
mie imi zice ca am luat virusi de pe slabute
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
ok, deci nu e pc-ul meu de vina ... nu merg nici aprecierile
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul
nici la mine nu merg aprecierile
noapte buna fetele ma duc la nani ca pic jos de somn de la medicamente
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul
buna dimineata week end placut tuturor
eu am plecat la dentist papa
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
Neaţa, fetelor!
Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Buna dimineata, fetelor. Simt ca nu sunt prea dorita in aceasta grupa. Postez un mesaj dar foarte rar imi raspunde cineva.
Foarte rar ma aminteste cineva in mesajul lui.
Poate am venit prea tarziu in grupa voastra si nu m-am integrat.
Toate cele bune! Multa sanatate!
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
Coco, nu-i aşa! Toată lumea e binevenită, poate încă nu s-au învăţat fetele cu tine, dar precis te citesc.
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... neata buna... sunt suparata,de dimineata nu am putut sa ma intalnesc cu Billy,probleme cu pc.(asa am crezut)dar se pare ca au fost probleme pe forum...
... Coco ,Zoe are dreptate... nu are rost sa te superi...
... Roxy aseara am uitat ceva fete la rezumat,sper sa nu se supere si ele......
... Zoe esti bine?...nu te doare operatia de la schibarea vremii,la noi ninge si s-a facut frig...
... va doresc la toate o zi frumoasa si linistita si un sfarsit de saptamana asa cum si-l doreste fiecare...
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
Bună, Angi, şi înapoi.
Ba mă cam doare, şi aici dă câte un fulg la 3 minute aşa, într-o doară. Asta e, strângem din dinţi şi mergem înainte.
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna Irina,
doamne despre ce vb....draga mea, crede-ma esti dorita...si eu aveam un timp impresia asta...insa nu e reala...
Nici eu nu vb. mereu de fiecare in parte...salut, pup, imbratisez pe toate!
Fiecare imi e draga...nu scapa nimeni!
Asa ca lasa prostiile si scrie-ne in continuare..noi toate te simpatizam...
Te pup. o zi frumoasa si un weekend minunat!
Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Neata fetelor, sa aveti o zi minunata, chiar daca afara nu este o vreme prea fumoasa!
Imi pare rau de ce spune Coco, draga mea, asa cum au zis si celelalte fete, in aceasta casuta esti binevenita oricand, uite nici pe Ema nu prea o cunosteam prea bine, dar intra mereu aici si imi este draga , cred ca toate am avut aceeasi impresie la inceput, dar cu timpul am ajuns sa ne cunoastem, ne spunem problmele si ne sprijinim reciproc, suntem impreuna la bine si la rau!
Te asteptam oricand cu drag!
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
neata fetele...
coco lasa prostiile...eu de cand intru de pe tableta sau telefon nu raspund cu citate...dar de fiecare data citesc tot din urma si stiu ce se intampla cu fiecare....
Sorana e mai bine...a mai avut peste noapte doar o repriza de tuse,dar a dormit mai departe pana aproape la 9.....
o zi minunata tuturor...va pup,
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,scumpele
am intrat si aseara putin,darf se vedea ciudat pagina,nu mi-a placut deloc..am crezut ca e de la comp meu,azi am intrat cu inima cat un purice,si e totul ok din nou
ieri ce sa va mai zic ca nu am rezistat la pizza..miroase prea frumos in casa si eu nu rezist,asta e..cel putin pana la ora 9 seara am tinut ok cu cruditati,si nu am mai mancat o tava ca data trecuta,ci o felie..sacrificiul mare a fost sa mananc fara bere:
ieri am fost la nepotel,asa m-am jucat cu el..l-am si pedepsit odata ca m-a tras de par..sunt singura care il pedepsesc asezandu-l pe un covoras un minut-2,restul ori tipa ca nebunii la el si el face mai rau,ori il pocnescnU PREA CONTEAZA CA IL PEDEPSESC EU,AR TREBUI FIGURA DE REFERINTA SA O FACA(MAMA SAU BUNICA..adica cea de care s-a atasat mai mult..copilul,din punct biologic nu are nevoie de mama si tata,ci doar de o figura de referinta..ori mama,ori tata ,in cazul lui David mai mult ca sigur figura de referinta e bunica,care a tinut loc de mama.)Mno,psiholgia copilui o cunosc,doar ca nu reusesc sa ii fac pe parinti sa inteleaga de ce are nevoie copilul lor..de reguli,si nu de bataie..Si de exemplu personal..degeaba tipi la el sa manance tot din farfurie stand la masa,daca vede tatal mancand in fotoliu in fata televizorului si mama in pat..asa ca refuza sistematic mancarea asta micu',vrea sa manance numai prin casa,inn picioare,in timp ce se joaca sau face altceva..
Na ca iar m-am descarcat cu voi,bine ca nu are cumnata cont ca a Marianei
Acuma sper sa nu-mi dauneze la cantarul de luni abaterea mea cu pizza si sa vad ceva scadere din nou..
ma duc sa vad ce ati mai facut..
Pupicei si o zi minunata,iuhuu,suntem cu un picior in weekend!
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna dimineata fete dragiE a treia zi cu dureri de capde dimi chiar am plans.Am luat o pastila si ma mai lasat.Nici n-am reusit sa fac sport cu durerile astea.Sigur m-a tras curentul.Aseara am papat orez cu lapte dar indulcit cu fructoza.Nu ma astept la nimic bun de la saptamana asta de ,,dieta,,.Aseara era f ciudata casuta noastra.M-am speriat si mi-am zis,,ce ma fac daca se intampla ceva cu ,,slabute,,,cu siteul?ptiu,bat in lemn.
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul

ştiu, şi tu mie! Şi lasă că iese soarele cât de curând. Pont: dacă eşti deprimată de obicei de lipsa soarelui, caută-ţi bec din ăla cu tot spectrul solar, au o lumină minunat de plăcută, şi pune-ţi la o lampă mare, face foarte bine (şi plantelor din casă )
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Si zgarciti si nesimtiti..si daca nici ei nu mai au bani nu stiu ce sa zic..pensii,drepturi,si cu munca nu se rupe niciunul..nu mai zic de femeile lor,daca lucreaza 2% din ele..restul cica stau acasa cu copiii..da toate isi iau baby sittere si badante,le platesc o mizerie si isi bat si joc..
eu ii uram,zaupana l-am gasit pe al meu..exceptia de la regulaor mai fi intre ei,da zau daca cei pe care i-am cunoscut eu nu sunt toti la fel..
si sunt de o ipocrizie..uite degeaba sunt catolici inraiti,tot cu d-zeu pe buze,se duc in fiecare zi la biserica..degeaba,au uitat ce inseamna sa fii crestin cu adevarat,la biserica se duc tot machiate si coafate,sa se uite care e mai bine imbracata si sa stea la barfa de dupa slujba..
Uite la tin exemplu crestinescdesi iti face parul cret soacra tot te doare inima de ea si o vrei acasa

azinoapte am dormit bustean,slava Domnului..deci nu era de la moare,sau poate pizza a anulat efectul

buna pAPA ta..sta la baie Tedy?

pupicei multi si marunti si de la mine!
ce daca-s americani,daca sta in Italia nesimtirea se ia
nici eu nu te sfatuiesc sa pierzi weekendul pt 2 lire..mai bine stai linistita cu mami si iubi,si te mai destinzi dupa o saptamana cu nebunii

mi-am dat eu seama ca esti gospodina bubulinafata o sa fie ca tine,are bun exemplu..

of..te cred..cat mai ai de stat,supa sfatul doctorului?

Nu prea am vointa cand e vorba de pizza
daaa..il iubesc,si eu as vrea bebe,da la mine e poveste mai lunga..nu pierd speranta
chiar..am uitat completLa multi ani Romani dragi,oriunde v-ati afla..va doresc conducatori cinstiti si cu dragoste de tara!
moaaa.acu mi-am dat seama ca am fost cu mama ieri si m-am luat cu nepotelul am uitat complet de turte..da cum termin de citit o sun si ii cer reteta

BUna iubita,ma bucur ca te aud iar mai optimista,se pare ca ti-a trecut starea aia aiurea..
Asa e,eu il iubesc si el ma iubeste,desi eu sunt mai severa cu el,in sensul ca e f rasfatat si e invata sa se de cu c***l de pamant daca nu capata ce vrea imediat..eu nu ii dau nimic decat ca recompensa pentru altceva..ex:ok,vrei telecomanda?nu e nevoie sa urli ca nu inteleg ce vrei..dupa ce il calmez si imi zice ce vrea,ii zic ok,ti-o dau da trebuie sa aranjezi la loc covorul pe care l-ai strans vraiste,altfel ne impidicam si ajungem la doctor..bineinteles csa intai iar trage o tura de urlete,da asa,de control,sa vada daca ii merge fara..la mine deja s-a invatat ca nu imi fac efect urletele si se duce fuguta si aseaza,bineinteles ca ii dau telecomanda.Si tot asa.pacat ca sunt singura care foloseste asa metoda,ceilalti ii dau imediat ce vrea numa sa nu mai urle..chiar si lucruri taioase
EU nu stiu cum te descurci tu cu 2 fetite mici,mai ales ca stiu ca tatal iti submineaza autoritatea in fata lor..chiar m-ar interesa metoda ta..
In concluzie,intre noi e dragoste cu nabadai

iubita,ai vreun glob de cristal prin casa..ca exact ce ai zis tu acolo mi-a pus is mie capac..mirosul..
Dar sa stii ca la ziua de cruditati( nu de fructe-i-a ramas asa numele dar tinem si cu legume,oleaginoase..) nu mor deloc de foame Si am si multe calorii,peste 1000 in orice caz.Cand reusesc sa o tin mananc nu gluma,consistent..si la salate pun ulei de masline extravirgin si nu lipsesc nucile sau migdalele..asa depasesc lejer cele 1000 de caloriinici vorba de foame cand mananci un lighean de legume asortate
Pupicei si spor cu zumbaitul!
Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Yupyyy. Merge acum. Eu si azi de dimi am avut probleme asa ca I-am dat la Marina mesaj.
Irina, la cat se scrie pe aici , e foarte usor sa ramai in urma. Si eu credeam ca tine dar nu e asa. Fetele sunt chiar dragute. Se mai intampla sa mai si sara peste mesaje dar nu e cu intentie rea . Si eu sunt "noua" pe aici. Te pup




Fetele fug sa trag un pui de somn ca am ajuns scada de nici jumate de ora. Am pus ceasul la 5 jumate sa merg la spital dar degeaba.... Ca la 4 jumate m-am trezit caci am visat ceva si n-am mai adormit.
Sunt un zombie. Iar la 5 trebe sa fiu la munca caci iarasi ies in oras astia.
Pup. Intru mai tarziu de pe calc caci acum sunt de pe tel.
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul

3 luni nu am voie nici un fel de efort abdominal. Bine, concediu cred că mai am vreo 3 săptămâni, dar e un pic aiurea că-s liberă şi nu pot face de nici unele, zac în pat
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Emi,Teddy sta la baita,doar cand ii dau pe cap,da sa fuga.Dar las si eu capusorul la sfarsitsi sta sa-l usuc si cu feonulIeri am papat f putin,abia am inghitit la pranz,iar cina mea a fost orez cu lapte.De-aia am si mancat,ca stiam ca nu papasem mai nimic.Doru cica sa pun mana sa mananc ,ca de-aia ma doare capul.Ca nu mai trebuie sa slabesc,ca sunt bine asaEl zice ,el aude.
Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
abia am reusit sa citesc din urma, am lipsit doua zile iar voi ati scris romane

Imi pare rau de Ella, sper sa-si revina curand si sa ne intalnim aici!

Manu si tu ai problemesanatate multa iubita!
Kamy bine ca a si-a mai revenit Sorana!

Fetelor, azi dimineata am prins si eu curaj sa ma urc pe cantar, marturisesc ca nu l-am mai solicitat de anul trecut, din mai, parca simteam ca este dusmanul meu nr. 1.Eram convinsa ca am 70, chiat peste 70 de kile, dar...surpriza....67,5kg, cu un kg si jumatate mai mult fata de anul trecut, din mai, insa sunt sigura ca am avut 70 dupa sarbatori, intre timp am mai scazut, am observat asta dupa o pereche de pantaloni, asadar au inceput sa se vada rezultatele

Problema mai rea este ca Alex vrea sa-i fac......pizza, se roaga de mine de o saptamana sa-i fac, asa ca nu stiu pe unde o sa scot camasa, sper sa am ambitia in a ma limita doar sa o gust, 50 g, sa nu se prinda de mine
dar nu-i nimic, important este sa mergem mai departe, chiar daca mai avem uneori si scapari de genul asta, o spun din proprie experienta, nu conteaza daca mai scapi la vreo pizza, daca mergi mai departe rezultatele vor veni, doar rabdare si perseverenta trebuie!
[QUOTE=VentoFreddo;1211514]
Ai slabit cu grija Soranei..tu cum te mai simti?se pare ca Sorana s-a vindecat

vaii..ai vazut ce vant..am zis ca ne ia casa pe sus azinoapte..
bei...vorbesti de funie in casa spanzuratului?

Anes,iubitanu cred ca esti ipohondrae normal sa te ingrijorezi cand vezi ca e ceva in neregula..ia-le pe rand,si vezi daca mai ramane ceva de tratat
merg si eu in Australia,nu imi vine sa te las singura,sunt muuulte pericole acolo(sa nu ma intrebi care,ca-mi trebe timp sa le inventez..)

Eu stiam dejaca esti ocupata
am vazut ce rezumat fain ti-a facut Angi
eu sunt bine,in momentul asta am facut provizii de lemne in casa,ca de juma de ora a dat din ploaie intr-o zapada...daca nu mi se ia curentul sunt ok

ca sa divortam tre sa ne casatorim intaida nu divortam noi de la un meci amarat
bravo ca slabesti fara dieta..ceva bun oi fi facand tu
iar ne iei cu "tineretea" ta..?
pupicei si wekend fain!


oho,ce zi aglomeratadar si frumoasa..ca ai rezolvat multe,ai vazut si colegele...noi din liceu deabia acuma ne-am gasit pe facebook..poate in vara ne intalnim si noi..de 20 de ani
mai ai o saptamana si pleci..

a fost de la site..te pup si eu cu drag,deabia astept lunea asta sa revii intre noi,se simta lipsa ta

bafta la dentist si o zi frumoasa
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
Neaţa, fetelor!

[/QUOTE]
Zoe..clatite..
ma duc sa mai iau o gura de moare
o zi frumoasa iubita!

beii..ai luat-o pe urmele lui Rozi?treci in banca cu ea!E o impresie scumpa!eu asa zic,ca ti-am raspuns mereu..
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
Toate am trecut la randul nostru prin asta..sa va zic de ce cred eu ca ne simtim cumva excluse la inceput..eu cand am venit in casuta asta erau deja Crina,Ali,Fulga,parca si Anes...normal ca ele deja se cunosteau cu bune si rele,eu nu prea ma "confidam",ma simteam eu stinghera,pana mi-am dat seama ca eram eu nu ele care nu se deschidea suficient..Pe urma de-ati sti cate fete au intrat aici,le-am intampinat ca intotdeauna cu drag,cu bratele deschise,dar dupa cateva zile au disparut fara nici macar un la revedere..Nu e din rautate dar cateodata sunt asa multe mesaje de raspuns..uite eu am intrat de o ora si tot citesc si ma chinui sa raspund..multe fete nu au timpul asta,citesc pe fuga,raspund numa la ce le priveste personal si gata,inapoi la treaba sau copilasi..
Concluzia e..sa nu te grabesti cu concluzia
te pup si eu personal m-am atasat mult de tine si de mesajele tale pline de optimism
Hai nu pleca,ca nu ai de ce..

Si noi te iubim mult,cred ca stii..

la noi ninge asa furmos..cu niste fulgi mariin juma de ora a coperit deja pamantul..
deci azi esti acasa,norocoaso!dar de ce,nu lucreaza bibliotecile azi?
Pupicei,si o zi minunata!

Buna,Miha
ce faci azi?la voi ninge?eu nu cred ca fac mare lucru azi,nu iesim cu timpul asta..sper sa nu ma inzapezesc,ca duminica am ziua nepotelei

ai dreptate.
lasa sa doarma,se reface corpul .Pupici pt Sorana si de tine nu ne zici cum te simti?iei ceva de raceala?

nu-mi place ca te doare de atat timp..
si eu am patit la fel,m-am speriat cand am vazut cum se vedeabat si eu in lemn..
stai cuminte in weekendul asta,sa iti treaca durerea de cap..fereste-te de frig,lasa sportul pe saptamana viitoare si mananca usor ca sa nu vezi crestere luni..Pupici si multa sanatate!

nu ma auzit de bec dela..mi-ar trebui si mie,pt sotul meu mediteran..unde se gaseste oare?
Pupicei !

Bine ca s-a rezolvat
de ce te duci la spital..?
servici usor,sper camaine stai acasa si nu ai acceptat ,asa te odihnesti nitel

mult mai ai..dar stai cumintica,sa te faci bine..eu daca am un teanc de carti langa mine nu ma plictisesc..nu ai si tu un hobby care nu te plictiseste..?
pupici si multa sanatate!


Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
Clătite din fulgi de ovăz, cu îndulcitori Plus că alea sunt pentru toate fetele de aici, deci mai prindem cât pe o măsea

Becuri cu lumină naturală le zice, şi-s de la mai caldă până la mai rece, temperatură de culoare de la 4000 grade K până spre 6000 grade K. Sunt prin magazinele mari, eu am mai văzut.

Mdaaa, am început un Salman Rushdie şi-mi place, dar e un pic prea cu fugă de idei şi împâclit pentru starea mea de acum. M-am uitat şi la filme, nici de astea nu prea am răbdare. Aş putea să scot andrelele şi să-mi amintesc de teatrul radiofonic... Mai încerc
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Reteta de turte ca la mama acasa
mama zice ca ea face din ochi cantitatile deci sunt aproximative..
juma kil faina,juma cub drojdie proaspata,sare,2 linguri ulei.
se topeste drojdia in putina apa calda cu o lingurita de zahar pana se formeaza o spuma deasupra.
faina se toarna intr-un castron incapator,se presara cu sare,se face o gropita in mijloc in care se adauga drojdia si uleiul.Se framanta cu apa calduta o coca de consistenta nici moale nici tare.
Pe un fund presarat cu faina se modeleaza gogoloaie de coca,se aplatizeaza cu facaletul,se da forma rotunda si se coc in tigaie incinsa bine,fara grasime(mai bine daca aveti cratite de tuci,dinalea negre),neaparat acoperite cu capac.Cand se rumenesc pe o parte se intorc..grosimea e cam de un deget,fiecare face turta dupa cum vrea,mai groasa sau mai subtire).
Mai bine daca aveti soba cu plita,cum imi facea mama cand eram mici.
Vai ce pofta mi s-a facut...


Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

deaia ti-a trecut capul,Teddy te ajuta mult
si eu ies sa fac ceva de papa..afara e furtuna de zapada

asa da ce des faceam inainte la md clatite delea..fara indulcitor,le umpleam cu gem fara zaharmno,de maine reiau "obiceiul"
incearca pana gasesti ceva pe plac..sau ia-le prin rotatie..si citeste si tu ceva mai usor nu psalmi sau alte "greutati" filozofice..ia si to o Sandra brown apropo,se mai publica? cand aveam 16 ani mamaaaa,ce o mai citeam..
Mie imi place mult Nora Roberts..
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
buna fetelor,

emii ce poze ai postat!!!!!! hellooooooo....suntem la Master chef?

va pup si va urez WEEKEND PLACUT!
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Afara ninge,ninge,ninge...In curand tre sa ies sa dau zapada.
micul meu dejun azi a fost o cana zdravana de moare
pranzul:mazare verde la microunde,250 gr de hering afumat buuun,8 masline ,salata din ridiche neagra,ceapa,ardei capia si otet balsamic,o scandurica wasa.Plus juma pahar de vin rosu.
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul


Şi eu, doar că nu ştiu de ce să mă apuc. Sigur, am o lucrare de scris, dar doar n-o să muncesc în concediul medical...
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Incep razand...am citit din urma...ma gandesc cu teama cui sa raspund...sa nu se supere nimeni!
Apropo...cred ca Manu spunea ca citind...ar vrea sa raspunda...insa uita...daaaa...asa e, si eu patesc la fel...Manu...lecitina ne paste! Imi pare rau ca te chinuie migrenele...daca sunt asa puternice astea sunt...eu aveam uneori asa dureri de ma lua cu stare de voma...of ...sanatate...sper sa iti treaca!

Emy......tu oricum esti my precious....nu va suparati dragele mele...dar Emy este prima care ma facut sa ma simt dorita in acest grup...acum stiu ca ma iubiti toate...nu se poate altfel...doar sunt frumoasa, inteligenta, ambitioasa si plina de modestie ...
Aoleu...m-ai ucis cu turtele astea...vai le ador...mancam la tara la mamaie cu unt de casa si chisleag...vaiiii...imi ploua in gura!
Ei da, dupa ce am stat si am raspuns la toate mesajele de mai sus, mi s-a blocat calculatorul antic pe care il am si am piredut tot, de mi-au dat si lacrimile. Si acum nu mai am nici nervi nici timp sa revin sa scriu tot ce am scris
ANgi mersi de rezumat.
Multa sanatate celor bolnave, nu putine..
oricum, va pup pe toate (iclusiv pe irina) si sa doresc un weekend minunat.
Si imi fac harakiri daca mai vad cuvinte de genul pizza, caltite, painici, etc... tinem dieta sau ne punem pe papat Deci nu stiu sigur daca rezist sa nu-mi comand pizza disearaVa pup
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui incognito:
david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), Kamyy (25 ian 2013), losefat (25 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), rainbow (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013), Zoe (25 ian 2013)
Răspunde

Informatii despre slabit
11, 30, 40, ani, calorii, cunoastem, dieta, jurnale, ne, peste, sanatos, slabit, vino


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 5917 23 aug 2012 23:24:13
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 7297 11 iun 2011 04:28:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5073 19 dec 2010 17:01:58
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole