View Single Post
  #8016 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:18:50
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Sorana doarme de o ora si nu a tusit deloc....yupiiii....Emy intrebai de mine,sunt mai bine,am luat niste tablete de gripa pe baza de paracetamol vate 2 odata de trei ori pe zii,ceaiuri si ceva de gat si se pare ca si- au facut efectul....
Eu am vesnic picioarele inghetate si amortite...si am cautat pe net si cica gingobiloba ajuta...sunt ceva tablete gingo+ magneziu si inca o planta...am uitat numele....naturiste si parca as lua....Angi unde esti,ce zici?ajuta la circulatie....
Si mai nou caut cursuri pt manichiura cu gel.....vreau sa intreb si la somaj dc nu cumva platesc ei ceva...la vreo 200 km de mine dar ma bate gandul din ce in ve mai tare......cred ca in martie o sa fac...apoi produse am si gasit pe net de unde sa comand,idei,modele...ufffff...f frumoase....sunt si dvd- uri unde iti explica pas cu pas ce ai de facut....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (28 ian 2013), floricica0vesela (25 ian 2013), incognito (25 ian 2013), lacra81 (26 ian 2013), manumanuela (25 ian 2013), rainbow (25 ian 2013), VentoFreddo (25 ian 2013)