View Single Post
  #803 (permalink)  
Vechi 09 feb 2012, 00:00:01
iuanutza's Avatar
iuanutza iuanutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2011
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 63kg
Mesaje: 2.201
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!

Citat:
Anterior postat de alexandra123 Vezi mesajul


Daaa si eu la fel Mi-ar place sa ma intalnesc cu tine asa simpatica imi esti din prima clipa:d cu vb si cat pozitivism ai ..cand nu esti la pamant normal...:*
da, da asa e, deja ai inceput sa ma cunosti cat de cat, cand sunt la pamant imi vine greu si sa intru pe forum...eu am ramas socata cand te-am vazut in poze, ca eu nu fac complimente in asa hal la orice femeie, ca mai vorbeam cu tine pe forum, imi pareai asa hazlie, nebunatica, dapoi niciodata nu m-am gandit ca poti sa arati asa bine, altele la frumusetea ta nu isi vedeau lungul nasului...no, ai citit mesajul? si eu citeam acum din jurnalul lui hop3 parca, si i-o scris o tipa Chriselle, ce mult mi-o placut ce sfaturi i-o dat, acuma ca si o gluma...cand nu e Roxanica noastra activa, mai am si eu putin timp de citit si pe la altele
iuanutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2187 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1670 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]