View Single Post
  #808 (permalink)  
Vechi 23 iul 2010, 12:30:21
getutaa's Avatar
getutaa getutaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 mai 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 90kg
Mesaje: 674
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de Dana Mihaela Vezi mesajul
Ma inscriu si eu printre slabutele 90-100 kg. Am acum 92 kg, am slabit 4 kg intr-o luna si imi doresc sa ajung macar la 76 kg, avand in vedere ca am 176 cm. Stiu, greutatea ideala ar fi 66, dar teama mea cea mare e ca as slabi mai intai prea tare la fata. Oricum ma simt mult mai bine acum, dar nu ma opresc. Stiu ca vreau si ca pot mai mult de atat. Eu nu tin o dieta anume: dimineata beau o cafea cu zaharina, pe la h:10 un iaurt mic sau un ou fiert, la h 12, 13 piept la gratar sau o pulpita de pui fara piele, iar pe la 16:30,17 o felie de pepene verde, o bucatica de carne fiarta sau facuta la gratar si ceai verde antiadipos. Seara, inainte de culcare beau o cana de apa calda in care am stors in prealabil o lamaie. Nu mi se pare greu, mai ales ca acum mi s-a obisnuit si stomacul sa-i dau mai putin. Respinge mancarea daca e prea multa. Slava Domnului!!! Va pup si sa auzim de bine!!!
dieta ta aduce cu hipocalorica...nu cred ca ai mai mult de 1000-1100 kcalfelicitari pentru kg deja slabite si te asteptam sa treci la grupa 80-90 cat de curand