View Single Post
  #8144 (permalink)  
Vechi 17 oct 2011, 07:55:44
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
Neata si de la mine!! am intrat putin sa va slaut cat imi mananc cerealele.dupaia la somn ca diseara iar la munca.
deocamdata nu mi-e somn cu toate k am avut mult de munca aseara
O SAPTAMANA MINUNATA VA DORESC SI EU!!
si mult succes in noul razboi! eu nu ma bag deocamdata
Cris, am visat azi-noapte ca ai venit si ne-ai scris ca ai 61 de kg. Si ma gandeam "ce bine de ea, si totusi parca prea peste noapte" NU sunt sanatoasa.

Citat:
Anterior postat de silvia2011 Vezi mesajul

A, ma gandeam ca ati mai stabilit si alte conditii. Ei poate pt primele 2 saptamani este bine asa Eventual adaugam altele dupa astea 2 saptamani
Vedem ce zic si Simina si Danazet.
Eu zic ca e mai bine fara prea multe conditii momentan. Eu tocmai m-am apucat de md si nu am apucat sa ma cantaresc. Poate tin minte maine, asa, de curiozitate.

Pupici si spor la razboi, si galeriei la slabit, sa ne mearga bine la toate saptamana asta.

Pe mine ma doboara frigalaul asta. As vrea sa ma urnesc catre sala pe la 9:30, dar mai degraba mi-as da palme.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]