View Single Post
  #819 (permalink)  
Vechi 31 aug 2012, 09:44:31
vio ce doreste sa slabeasca's Avatar
vio ce doreste sa slabeasca vio ce doreste sa slabeasca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: FRUMUSICA, Romania
Vârsta: 51
Date: 167cm, 109kg
Mesaje: 2.799
Aprecieri acordate: 3.082
Am fost apreciat(a) de 2.316 ori in 1.319 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Neata Vio!!!!!!!!! Nu ai mai intrat sa zici daca ai trecut la pedeapsa!
Buna dimineata !!!
Intru abia acum de la serviciu,netul de acasa imi face fite mereu ,scriu un mesaj si cand ii dau plecare ...da eroare si ma enervez si nu mai redactez alt mesaj !!!
Da ,sunt in a doua zi de PP ,am inceput pedeapsa !
Azi e zi de cantar ,las stagnare ca -s la musafirii lunari si de vinerea trecuta am oscilat mereu cand sub 84 cand la 85 si chiar cred ca mi-e defect cantarul ca azi mi-a dat doua valori diferite ....84,3 si 84,7 !
Tind sa cred ca e 84,7 deoarece si cel mecanic e cu aproximatie la fel !!! asa ca mai bine las stagnare si vad dupa vre-o doua zile dupa musafiri ,ce mai spun cifrele !Dar frateee am uitat de ciocolata aia ,stai ca si ea are ceva de spus peste cateva zileeee!
Pa Rozica ,pa fetele !O zi frumoasa si un w-end placut va doresc si va puuup !!!
vio ce doreste sa slabeasca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2367 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1850 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]