View Single Post
  #82 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 06:32:53
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Aylin27...o lupta ce o duc de o vesnicie...kg

Citat:
Anterior postat de aylin27 Vezi mesajul
Multumesc Gabi,chiar mi se pare interesant ...vad cat slabesc saptamana asta si cred ca de la o luni as cam incepe si eu cu disociata...stii ce mi-a atras atentia acolo...ca toate fetele care au postat acolo au slabite peste 25 de kg toate...cred ca e de bine dieta asta...ce zici?
Cand ai zi de cantar?
PUP
eu de fel lunea aveam zi de cantar dar acum cred ca mut marti dupa ziua de fructe.dar eu nu tin ca cea postata ca e prea stricta si nu as rezista cu ea,chiar daca as slabi mult si repede.mai bine mai incet si mai sigur
Citat:
Anterior postat de aylin27 Vezi mesajul
Astazi am avut o zi mult prea obositoare,am mers foarte mult si pe jos,mult cu bici,nu mai pot...sunt frantaMi se pare ca si astazi am mancat cam mult,cu caloriile e in regula dar cantitatile mi s-au parut cam maricele,cred ca incep sa devin un pic cam obsedata de caloriile aste si o cam iau razna...
Pup fetele cochetele...pe maine la cafeluta,acum fug ca-s tare obosita
atunci nu mai calcula tot ce mananci,eu asa fac ca sa nu mai ma stresez ca am mancat prea mult sau ca am depasit limita...pap cat pot pana ma satur.
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante