View Single Post
  #821 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 20:58:08
Bubulina Paula's Avatar
Bubulina Paula Bubulina Paula este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 30
Date: 171cm, 67kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Locul noilor venite

Citat:
Anterior postat de mariaaaa Vezi mesajul
cu multa ambitie si rabdare reusesti,fii sigura...intr-o luna si 2 sapt am slabit 5 kg,am avut si cateva abateri de la dieta pt k sunt o pofticioasa recunosc...
mananc gatit k si inainte doar am redus portiile,am incercat sa merg mai mult p jos,sportul e important,nu am facut nush ce,nu mi s-a parut greu doar sa nu renuntzi....d dulciuri nu m-am lasat ink... in fiecare zi mananc kate un biscuite cu crema sau o napolitana dupa masa d amiaza...
mai am si io ink mult d lucru pana ajung cum vreau...bafta multa!
ambitie am..dar la fel ca si tine..sunt o pofticioasa. nu pap mult dulce..dar pap..rar! de exemplu azi..a facut mama niste covrigei...nu pot sa le rezist si maine am zi de cantar...si tare mie frica sa nu fie ceva in plus..acum..ce o fi o fi. la tine e usor..ai dat 5..mai ai 3..nu e asa mult..dar eeeeeu
Bubulina Paula, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2216 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1183 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]