View Single Post
  #84 (permalink)  
Vechi 30 nov 2010, 20:58:46
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Interpretare vise...

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul


Sa-ti spun sincer, primul lucru la care m-am gandit cand m-am trezit, e ca voi muri

M-am uitat prin dictionare si oamenii care viseaza o lumina sunt pe moarte, dar la mine nu era lumina alba, ci colorata, ca un curcubeu. Micuta si se tot rotea.

In plus, ideea de cimitir m-a cam panicat.
Apoi tunelurile acelea, era clar ca acei oameni mureau si sufletele lor urcau la cer, vedeam asta, era un fel de uniune cu universul.

Si daca la inceput eram speriata de luminita, la sfarsit chiar am mers cu ea.

Acum nu stiu cum sa il rastalmacesc
Slabuto,iar ma bag si eu motzEu tunelul stiu ca reprezinta o perioada de confuzie,in care reflectezi asupra problemelor din viata ta,insa lumina inseamna fericire,noroc,pe de alta parte cimitirul,avand in vedere ca treceai prin el inseamna progres,deci eu zic sa nu te speriiNu mai te lua dupa dictionarele alea de pe google ca in majoritatea unele chestii nu se potrivescPlus ca interpretarea se face dupa contextul din vis,nu doar dupa ceea ce ai visatEu mai stiu de la o vecina batrana de aici,si ea mereu mi`a interpretat cum trebuie.
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat