View Single Post
  #84 (permalink)  
Vechi 07 ian 2012, 08:53:14
soggy's Avatar
soggy soggy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Smile Re: Slabute sucevence, reuniti-va!

Citat:
Anterior postat de cry cry Vezi mesajul
buna.ma numesc cristina.sunt din suceava.as vrea sa intreb dak a incercat cineva dieta rina s 90 si dak a dat rezultate?as avea de slabit cateva kg.cam 15-18.astept raspunsurile voastre.dak nu poate imi recomandati alte diete...
Eu sunt acum la aceasta dieta si intr-adevar da rezultate. Numai ca trebuie sa ai rabdare....

Citat:
Anterior postat de katy ecaterina Vezi mesajul
Buna slabutelor din Suceava ma bucur ca am slabute cu cine discuta chiar din orasul meu chiar daca momentan nu sunt in tara, ma numesc kati am 25 de ani si sunt nou in clubul slabutelor. E cam dificil sa ne luptam cu kg in plus tocmai de aia mi am propus ca acest an sa slabesc cat mai mult. De 4 zile sunt la dieta si am reusit sa dau jos 2 kg sper sa am vointa de fier si sa fac fata tuturor tentatilor
Va doresc cat mai putine kg
Cam multe kg in doar 2 zile....dar tu stii mai bine cred
Ce dieta tii?
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat