View Single Post
  #85 (permalink)  
Vechi 10 mai 2011, 09:00:43
dr jekil's Avatar
dr jekil dr jekil este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: South Beach
Date: 160cm, 63kg
Mesaje: 1.303
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Eu si aberatiile mele... Mikky

Citat:
Anterior postat de Mikky Vezi mesajul
Nu te bagi deloc ca musca foarte bine ca o faci..asta si e scopul sa invat ce fac gresit si cum sa fac bine
Ala e meniul meu de ieri si o exceptie, sau nu stiu cum sa-ti spun, nu e ceva de dorit..am mancat asa desi stiam ca nu e ok si ma bucuram ca nu scrie ”mult” la carbo, deci sa inteleg ca m-am bucurat degeaba? Peste 100 inseamna mult
Ok o sa am grija..sub 100..sub 100 Multumesc ca m-ai tras de manecuta
M-am uitat ma atent la ce ai papat si nu stiu cum de nu ti-a fost foame toata ziua,ca ai strans caloriile din paine si paste..Incarca sa mananci salata de vinete cu cu ardei..stiu ca nu are aceelasi gust,dar mie imi place combinatia mai ales dc pun si niste branzica.Cu painea cred ca te-am batut la cap doar o felie mica mica(cat puta de furnica) si numai dimineata.Ma bucur ca stii unde gresesti,stiu ca e mai greu la inceput pt ca suntem obisnuiti cu anumite obiceiuri alimentare..si mie mi-a fost greu la inceput si mai fac prostioare si acum,ca na..nu sunt robotel
__________________
My mamma always said: life is like a box of chocolates, you'll never know what's inside-Frrest Gump