View Single Post
  #85 (permalink)  
Vechi 23 iul 2011, 13:03:00
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Neatzaa fetelor... sper sa aveti o zi fantastica
Alexik nu mai zi faze de genu ca ne deranjezi...asta e si scopu aici sa comunicam cat mai mult sa impartasim impreuna diverse informatii..deci Welcomeee

Alexik chiar daca nu esti in concurs poti sa iti faci meniurile zilnic si sa ne spui si noua ce papi...ce target ai...ne sustinem,ne incurajam, papam corect si sigur o sa slabim
Pai imi fac zilnic meniurilesa nu sar prea mult peste sau sa am prea multi carbo

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Te-ai uitat la ¨statistici¨ si inainte? Ca mie mereu mi-a aratat.
Da, asta zic si eu, chiar daca a mancat tort, prajituri, n-are importanta, era ziua ei, odata implineste 18 ani. Chiar si daca nu salveaza meniul de marti, nu-i bai, doar sa apara si sa facem ceva de acum incolo. Cred ca asta-i mai important.
Adica ma enervez repede si daca m-ai calcat..nu-mi mai trebuie prietenia ta veci, dar in general sunt pasnica, ajut, nu prea stiu sa zic nu (cand e de ajutat) si asta e greseala mea. Mereu am pierdut.


Ok.
Hmm nu stiu dar mie acum imi arata unde se uita un user..de ex daca x se uita la nu stiu ce album imi arata.
Ah..si eu sunt (Eram) asa..spuneam mereu " da da da da" ..de ceva timp am invatat sa mai zic si nu cand nu-mi convine
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



Răspuns cu citat