View Single Post
  #8542 (permalink)  
Vechi 05 mai 2012, 13:24:36
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Dienush servici usor........aveti zilele orasului .......frumos, dar mare tambalausi cum sta bine la romanii au tarabe peste tot ,mici la discretie si bere cat cuprinde iar maneaua rasuna peste munti si vai ..........la noi de zilele orasului e liniste cat cuprinde ,mancare si bautura nu gasesti nici daca te omori,doar niste coruri de pensionari care dau spectacole fac deliciul multimi care se plimba pe faleza...........totul e prea boem
o zi frumoasa Di si sa-mi opresti si mie niste inghetata (poate o sa fie prea multa)
te pupacesc pe obrajori
Niculi, sa stii ca prea mare tambalau!E impanzit orasul de tarabe cu mici si alte prostii si cu kurtos si taaaare as manca si mi-e taaaare teama ca nu pot rezista deseara daca isi ia iubi....Si cum nici sport nu mai am cand sa fac...La inghetata imi dau voie, ca pana la urma si Bilic spune ca inghetata nu e chiar asa nociva fata de alte dulciuri mai ales ca ai impresia ca mananci multa dar de fapt nu e chiar asa pentru ca o ditamai inghetata se face mai mica cand o topesti.Nu stiu sa explic cu cuvintele Bilicai,spun si eu cum stiuManele nu sunt,ma mir!Nici macar muzica populara, se asculta muzica de pe scena aia mare amplasata in centru, asta-seara concert CargoMerg si eu chiar daca stam putin ca iubi maine iar se trezeste la 4 jum....

Pupici la tine
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]