View Single Post
  #86 (permalink)  
Vechi 01 oct 2011, 09:22:31
Scorpia's Avatar
Scorpia Scorpia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina 90
Date: 165cm, 75kg
Mesaje: 203
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Scorpia - Nu credeam ca dupa o nastere voi avea atatea probleme

Hmmmm....
Am deja 20 zile de cand am reinceput Rina si am slabit decat 1,5kg.
Foarte putin.
Nimic de spus, acum ca a venit toamna si am inceput munca nu am mai cantarit alimentele.
Am mancat ce trebuia la ziua respectiva dar cu oscilatii foarte mari la nr de kcal.
Binenteles ca am sarit gardul la ziua de carbo iar in zilele de vitamine sau proteine cred ca am mancat sub 1000kcal. Ultima zi de vitamine ce am avut-o a fost un esec total. Am mancat de maxim 600 kcal.
Am avut asa de mult de lucru ca s-a facut seara si am realizat ca nu mancasem mai nimic si ma rodea stomacul....
Banuiesc ca am intrat si in stadiul de platou...dar usor,usor voi da jos.
Mare gresala am facut ca am incetat Rina si m-am apucat din nou de ea ulterior. Nu mai are acelasi efect.
Oricum, sunt ok.
De fiecare data cand ma urc pe cantar si vad ca nu am scazut ma imbarbatez cu faptul ca am cu 7.5 kg mai putin decat la 1 iulie si-mi mai trece supararea.
Sper ca la 1 noiembrie sa trec pragul de 70 kg.
Nu stiu de ce...dar simt ca atunci cand voi trece pragul asta....ma voi simti altfel in pielea mea...cel putin asa sper
Deabia astept sa vad cum imi arata cantarul 69 si ceva kg, poate fi si 69.9...conteaza ca trec pragul....ufffff