View Single Post
  #869 (permalink)  
Vechi 30 iun 2010, 14:39:46
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
In rest incerc sa ma tin de treaba,,,si pap atata salata, de cred ca o sa-mi creasca frunze....Saptamana asta am stat prost cu sportul, ca am tot avut drumuri prin oras si seara tarziu, cand veneam nu imi mai ardea de sport.Sper ca de maine incolo, sa-mi gasesc timp...ca e necesar, nu optional sportul
Mie imi plac salatele la nebunie. Numai salate as manca toata ziua! Dar na, incerc sa mananc din toate intr-o zi, ca sa nu ma trezesc cu carente ca oricum am un pic de anemie de ani de zile . Stiu si eu cum e cu sportul si cu timpul liber. Noroc ca eu am multa treaba acasa, sunt obsedata de curatenie si cand ajung acasa ma invart ca nebuna pana le vad pe toate la locul lor, calc la greu ca sotul meu are o anumita tinuta la serviciu si in fiecare zi trebuie sa fie "la dunga", gatesc si pentru mine si pentru el... ca nu mancam chestii comune ... si uite asa ma trezesc ca e 22-23 noaptea si iar nu am apucat sa fac sport. Insa stepper-ul nu-l las! Cat de tarziu si tot fac, macar jumatate de ora