View Single Post
  #87 (permalink)  
Vechi 30 nov 2010, 21:05:56
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Interpretare vise...

Ca tot a venit vorba de vecina asta.Deci ma jur,intotdeauna a spus ce inseamna visul si asa a fost.Prima oara a fost cand a murit bunica,visase mama ceva si s`a dus la ea si ea i`a zis,vezi ca moare mama ta,la nici 3-4 zile a muritApoi...am fost la ea..nu mai imi aduc aminte ce anume am visat si mi`a spus ca mami inainte de a ma naste pe mine a mai fost gravida si a pierdut copilul,iar copilul era baiat.Cand am ajuns acasa i`am spus mamei direct:Mama tu ai mai fost gravida inainte sa ma ai pe mn si ai pierdut sarcina?Si cica da,a fost dar nu stia si l`a pierdut ca a fost si a urcat pe munteSi ca era baiatSi am intrebat`o dak avea de unde sa stie vecina chestia asta si a zis ca nu,ca n`a spus la nimeni.Apoi,a visat mama ceva cu pereti crapati,nu mai stiu cesi vecina i`a spus ca unchiul mamei e bolnav si ca o sa moara.La 2 zile dupa a muritSi multe alte chestii
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat