View Single Post
  #87 (permalink)  
Vechi 26 apr 2009, 12:12:20
zana_el's Avatar
zana_el zana_el este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 apr 2009
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 39
Dieta: rina 90
Date: 159cm, 67kg
Mesaje: 100
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale

da..ieri o zi de dieta dusa la capat, mers pe jos 3 ore (7 mile)..apoi salsa pentru alte 3 ore unde sauna a fost free...

am sa ma cantaresc la o saptamana..asa trebuie..nu? adica vineri va fi mai exact...sigur nu voi putea dupa 15 min de la trezire..dar am sa am grija sa nu pap sau beau nimic pana o fac (asa..psihologic..ca sa nu traga la cantar )...

azi am luat micul dejun obisnuit...doar ca la 9 ..vorba aia dupa o noapte lunga aveam nevoie de mai mult somn...
pranzul va consta in 200 gr pui la grill...9 baby tomatoes (k aici n-ai sa vezi rosii k la noi..cat mai mari), 1 morcov, 4 stick broccoli si grefa..
iar cina carnitza de vita fiarta (150 gr), salata cu castravetzi si rosii si ceai cat cuprinde

un mic PS: am voie sa mestec guma? am uitat sa intreb si ieri am facut "abuz" de una

O zi cat mai frumoasa de duminik!
__________________
Am invatat ca un suras e un mod economic de a-mi imbunatati aspectul !
zana_el, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2031 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1514 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 740 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat