View Single Post
  #87 (permalink)  
Vechi 01 feb 2011, 11:06:23
Livia89's Avatar
Livia89 Livia89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Concurs "Slabutele sunt dulci, nu au nevoie de zahar adaugat" (31 ian - 27 feb)

Citat:
Anterior postat de madautza Vezi mesajul
Si la mine a trecut atat fara dulciuri cat si fara pofte.Si apropo de reusite azi eram cu iubitul meu in oras si ma intreaba daca vreau sa imi ia ciocolata ca stie ca imi place.Si l-am refuzat
bravo spune-i ca mai bine pune bani deoparte pt un cadou mai consistent

Citat:
Anterior postat de ODI Vezi mesajul
A trecut prima zi si pentru mine, fara dulciuri bineinteles. Am mancat insa 4 mere mici si o portocala - ca si gustari. Sper ca nu este vreo problema. Si ca sa fac o gluma... Nu ma pot lipsi de zaharul brun, nicio zi!!! In folosesc ca scrub, cu zat de cafea!!! E interzis?! O zi minunata!
e tare glumita ta ma gandesc ca nu absorbi zaharul prin piele, nu? felicitari pt prima zi de reusita

Citat:
Anterior postat de justbelieve Vezi mesajul
Neata!
Intru si eu in concurs,daca se poate
A 2-a zi fara dulce
fii binevenita cu cat mai multe cu atat mai usor ne va fi sa ducem luna la bun sfarsit

Citat:
Anterior postat de blondy Vezi mesajul
As vrea si eu sa particip la acest concurs. Se poate de azi?
sigur ca se poate cred ca in fiecare zi vor mai fi doritoare noi, asa ca nu te gandi ca ai venit prea tarziu bine ai venit si multa bafta sa ai
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat