View Single Post
  #870 (permalink)  
Vechi 27 feb 2019, 10:16:34
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare

analiza de finald e luna :
meniurile cumpatate si mobilizarea la sport din concursul lui Fluturas mi-au prins tare bine; dimineata aveam 76.3 pe cantar un lucru nemaipomenit si maine dupa ziua de vitamine tb sa ajung sub 76; chiar daca la 01.03 nu va fi 75 dar clar luni la raport la Fluturas sa fie 75 abea astept ...tare m-ai motivat Fluturas cu concursul tau! iti multumesc!

fac bilantul acum ca am timp :tikerul la miscare s-a miscat frumusel 400km in 2 luni sunt sigura ca 100km ii voi face in martie sa am 1/2 din tagetul fixat la miscare.

e bine ce sa zic atat timp cat unul creste la miscare desigur , si unul scade la kg of couse sa nu fie invers

meniu azi :- carbohidrati
md-caise dehidratate
md-mar+afine
p-paste integrale cu legume si ciuperci
c- mamaliga +varza calita daca oi gasi la zona de food ca sa nu mananc dulce desi rina permite nu ma incadrez la concurs ..ma rezerv la cheat meal si dulce implicit vineri de 1.03 ca avem petrecere al birou

spor fete si PERSEVERENTA MAXIMA ! si pentru motivatiune atasez un copy paste :

Autorul seriei Harry Potter, J. K. Rowling, este un exemplu de succes. Manuscrisul primei cărţi a fost respins de 12 editori înainte că Bloomsbury să o publice. Iată ce are de spus despre eşecul ei: „Eşecul nu este nimic altceva decât o lecţie. Dacă m-aș fi oprit din a scrie, astăzi nu mai eram unde sunt. În cazul în care cartea mea ar fi fost acceptată din prima, probabil că nu aş mai fi insistat atât să continui pe această nişă.”

Se pare că pentru a avea succes trebuie să fii persistent!
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...
Acest membru apreciaza mesajul lui adinico:
lidiuta (27 feb 2019)