View Single Post
  #8768 (permalink)  
Vechi 29 aug 2013, 20:08:36
butterfly30's Avatar
butterfly30 butterfly30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.781
Aprecieri acordate: 5.355
Am fost apreciat(a) de 11.447 ori in 5.321 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

flori, m-ai convins! de maine incep iar faza I. iar daca fac abateri vor fi exceptii, adica fff rare, ca altfel nu ma tin de treaba. problema e ca maine dupa-amiaza ma duc la munca-prima zi dupa un an si 2 luni. si am mari emotii si stress cat incape pentru ca eu nu am salariu, lucrez cu procent din ce muncesc, deci....si in fiecare an in septembrie-octombrie nu faceam mai nimic, de obicei imi luam acum concediu ca oricum nu era de treaba. problema e ca bani de maternitate nu am mai luat din iulie si de pe 16 august incep sa platesc bona 9 mil pe luna, deci e grava treaba. si la al meu merge tare greu. de asta ma gandesc ca daca ma concentrez pe slabit o sa imi mai iau mintea de la bani si poate reusesc sa mai dorm si eu cate o noapte ca sunt la limita cu somnul.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui butterfly30:
VAmedeea (29 aug 2013)