View Single Post
  #877 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 07:53:28
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de crissa17 Vezi mesajul
BRAVO Rozicaaaaaaaaaaaaaa. Vad o schimbare in tickerul tau! Sunte mandra de tine .

Eu maine de dimineata ma cantaresc. Si de maine ma apuc de mancar si carne. Piept de pui fiert si legume, toata saptamana viitoare. Saptamana asta am cam dat-o in bara, am mancat niste dulciuri...si sper doar sa nu ma fi ingrasat. Macar sa fi ramas la aceeasi greutate de duminica trecuta. Eu sper ca pana pe 24 Dec, sa am sub 80Kg. si 79 ar fi bine. Si pana pe 29Dec sa am cam 75. Asta ar fi visul meu. Asa ca de maine incep...o dieta, daca ii pot spune asa. Cu piept de pui fiert.

Suna cam asa, poti sa mananci in ce cantitati vrei tu pui fiert, si 2 oua fierte tari pe zi. Am mai tinut odata cura, nu 15 zile cat trebuie sa se tina, dar decat vreo 5 am rezistat. Si slabisemvreo1,5kg...e, dar...eu fiert pieptul foarte bine. In vreo 2-3 ape. Pentru k imi place sa fie foarte fraged, si sa iasa toata grasimea daca e in piept sau asa. Si sper sa imi ating scopul. Va voi tine la curent. Rozica, sper sa ma ajuti saptamana care vine. Ca, chiar ca nu o sa ma mai abat. Cel putin pana pe 19Dec, de maine 12 Dec Pana pe 19Dec, nu ma voi abate. Asa ca daca voi avea vreo pofta sau asa, o sa iti scriu in jurnal, sau la mine in jurnal.

Te pup:*:*

Nb.
Zana iti doresc succes....uite la dieta mea inceputa de ieri....deja s-au dus 800 g intr-o zi....hai ca mai vb si pe la tine.....